22.10.2020 19:00 9 NW/KMP w Gdyni

Policjanci poszukują kobiety, która może mieć związek z kradzieżą perfum

Źródło: KMP w Gdyni

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach poszukują kobiety, która może mieć związek z kradzieżą perfum. Do incydentu doszło w sierpniu br. Funkcjonariuszom do teraz nie udało się ustalić tożsamości poszukiwanej, dlatego opublikowany został jej wizerunek.

W sierpniu tego roku w jednym ze sklepów na terenie Gdyni skradzione zostały perfumy. Policjanci zabezpieczyli monitoring i na podstawie jego analizy ustalili, że związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek prezentujemy poniżej.

Źródło: KMP w Gdyni

Z nagrań z monitoringu wynika, że podejrzana ma około 30 lat i ma jasne blond włosy. W dniu zdarzenia miała na sobie czarną koszulkę na ramiączkach i długie, czarne spodnie. Jak informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, w sklepie kobieta była wraz z dzieckiem, które przewoziła w spacerówce.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Karwinach. Można także zadzwonić pod numer telefonu: 47-74-21-455 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24