21.04.2024 10:00 0 ab

I liga. Tytani Wejherowo wrócili z Grudziądza na tarczy

fot. Tytani Wejherowo

W ramach 23. kolejki I ligi mężczyzn gr. A MKS Bodega Grudziądz podejmował Tytanów Wejherowo. Żółto-czerwoni tym razem musieli przełknąć gorycz porażki i wrócili do domu bez zdobyczy punktowej.

Mecz już w pierwszej połowie ułożył się po myśli gospodarzy. Zawodnicy MKS-u systematycznie powiększali przewagę nad gladiatorami. W efekcie do szatni zeszli z ośmiobramkową przewagą.

Druga odsłona meczu była już bardziej wyrównana. Tytanom jednak nie udało się odrobić strat. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 38:32 na korzyść gospodarzy.

Nie poszło po naszej myśli w Grudziądzu. Po dobrym meczu, przegrywamy ostatecznie z MKS Grudziądz – napisali po meczu na swoich mediach społecznościowych Tytani.

MKS Bodega Grudziądz - Tytani Wejherowo 38:32 (22:14)

Tytani: Nowosad, Cholcha, Kreft - Maćkowiak (11), Warmbier (5), Koss (4), Sałata (3), Nowociński (3), Wicon (2), Pohnke (1), Rompa (1), Iwanowski (1), Bach (1)

Widzów: 150

Sędziowie: Jakub Grzywiński, Robert Walczak

W pierwszoligowej tabeli Tytani Wejherowo z 35. punktami zajmują siódme miejsce. Liderem jest Gwardia Koszalin (60 pkt.), a tuż za nią - Warmia Energa Olsztyn (57 pkt) i Jeziorak Iława (51 pkt).

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...