O Portalu

Nadmorski24.pl to dynamicznie rozwijający się serwis multimedialny, rzetelnie i ciekawie przedstawiający najważniejsze wydarzenia z regionu.

Od momentu stworzenia portalu Nadmorski24.pl w październiku 2010 roku, naszym celem jest dostarczenie najświeższych, sprawdzonych informacji lokalnych. Zaczęliśmy od wiadomości prasowych z powiatu wejherowskiego i puckiego, jednak wciąż rosnące zainteresowanie naszym serwisem wśród mieszkańców Trójmiasta pozwoliło nam poszerzyć zasięg portalu o Gdynię, Sopot oraz Gdańsk. Dzięki temu każdy czytelnik, zarówno żyjący w małych miejscowościach powiatu wejherowskiego czy puckiego, jak i ten, z trójmiejskiej aglomeracji, odnajdzie tu treści, które go zainteresują. A jest w czym wybierać! Od serwisów tematycznych, raportu drogowego z mapą korków, czy kalendarium imprez kulturalnych i rozrywkowych, przez telewizję internetową oraz ogłoszenia w kategorii praca, nieruchomości, auto-moto i inne. Ogromną popularnością w skali kraju cieszą się kamery internetowe – widok na żywo z kilkudziesięciu urządzeń umożliwia podgląd plaż, miejscowości turystycznych, czy newralgicznych skrzyżowań.

Również Wy, dzięki interaktywnym narzędziom działającym na portalu, za jego pośrednictwem możecie tworzyć i tworzycie społeczność zaangażowaną w życie lokalne. Czekamy na artykuły od Was, informacje o stanie dróg, zdjęcia, którymi chcecie się podzielić oraz Wasze spostrzeżenia na temat otaczającej nas rzeczywistości. Strategia rozwojowa portalu Nadmorski24.pl obejmuje dotarcie do wszystkich czytelników, mieszkających w jednym z najpiękniejszych regionów Polski – od Helu, przez powiat pucki i wejherowski, aż po krańce Trójmiasta. Jeśli chcecie być z nami w kontakcie za pomocą mediów społecznościowych – znajdziecie nas na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Przez kolejne lata pragniemy konsekwentnie rozwijać nasz multimedialny serwis, tworząc wyspecjalizowaną i zróżnicowaną przestrzeń społecznych dyskusji oraz swobodnego dostępu do regionalnych informacji, kultury i rozrywki.