20.04.2024 17:00 0 ab

III liga. Podział punktów w meczu Błękitni Stargard - Stolem Gniewino

fot. Stolem Gniewino

Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Błękitnymi Stargard, a Stolemem Gniewino rozegrane w ramach 26. kolejki III ligi gr. II. - 'Chcieliśmy więcej, ale dzielimy punkty po równo' - podsumowała mecz gniewińska drużyna.

Sobotnią (20.04.2024 r.) trzecioligową potyczkę zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście. W 19. minucie pięknym trafieniem popisał się Fryderyk Misztal, wyprowadzając gniewińską ekipę na prowadzenie.

W 36. minucie sędzia dopatrzył się przewinienia w polu karnym Stolema i podyktował rzut karny dla gospodarzy. "Jedenastkę" pewnym strzałem na gola zamienił Grzegorz Aftyka.

Goście szybko jednak odpowiedzieli i kilkadziesiąt sekund później znowu wyszli na prowadzenie. Strzelcem bramki ponownie okazał się Misztal.

W drugiej połowie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Na kwadrans przed końcem gola strzelił Damian Niedojad. Wynik nie uległ już zmianie i mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów.

W tabeli Stolem wciąż plasuje się na "bezpiecznym" 15 miejscu. Piłkarze z Gniewina do tej pory zgromadzili 28 punktów.

Dzisiejsze spotkanie z KP Błękitni Stargard kończy się remisem. Chcieliśmy więcej, ale dzielimy punkty po równo. Dziękujemy za mecz drużyno – podsumowała mecz gniewińska drużyna w swoich mediach społecznościowych.

Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2:2 (1:2)

Bramki: Grzegorz Aftyka 38 (k), Damian Niedojad 75 - Fryderyk Misztal 19, 40

Stolem (skład wyjściowy): Moczadło - Balewski, Nikadon, Kotwica (c), Tomczak, Sobczyński, Misztal, Kruczkowski, Biliński, Soboczyński, Śliwowski

Stolem (rezerwowi): Więcek, Wachowski, Szreder, Jasiński, Kafka, Lemke, Łyszkiewicz-Dustet, Klarecki,


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...