19.04.2024 14:00 1 ab

IV liga. Gryf Wejherowo i MKS Władysławowo powalczą w sobotę o kolejne punkty

zdjęcie ilustracyjne / pexels

W ramach 25. kolejki czwartoligowych rozgrywek bój o kolejne punkty stoczą piłkarze Gryfa i MKS-u. Początek obu spotkań już w sobotę, 20 kwietnia 2024 r.

Żółto-czarni po 24. meczach z dorobkiem 35 pkt. zajmują ósme miejsce. Ich sobotnim przeciwnikiem będzie zespół Anioły Garczegorze. Sąsiad gryfitów w tabeli do tej pory zgromadził 34 punkty, czyli o jeden mniej od wejherowian. Mecz zatem zapowiada się na wyrównany i zacięty.

W sobotę gramy u siebie! Po zwycięstwo! Do zobaczenia na Wzgórzu Wolności 1 – zachęcają do uczestnictwa w meczu żółto-czarni w swoich mediach społecznościowych.

Początek meczu Gryf Wejherowo - Anioły Garczegorze w sobotę, 20 kwietnia 2024 r., o godz. 17.

Równie ciekawie zapowiada się sobotnie starcie pomiędzy MKS-em Władysławowo, a Spartą Sycewice. Ci pierwsi w tabeli z 24 "oczkami" zajmują 13. miejsce. Zaś Sparta, z trzema punktami mniej, plasuje się pozycję niżej. Obie drużyny wciąż walczą o utrzymanie, zatem będzie to spotkanie o przysłowiowe "sześć" punktów.

Spotkanie pomiędzy MKS-em Władysławowo, a Spartą Sycewice w sobotę, 20 kwietnia 2024 r., o godz. 14.

W sobotę przyjeżdża Sparta. Ostatnie potyczki m.in. owocowały wieloma bramkami. Czy podobnie będzie w najbliższym meczu? Zapraszamy do Cetniewa – zachęcają we Władysławowie.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...