17.04.2024 16:00 0 ab / TTM

Festiwal Pieśni o Morzu w Wejherowie startuje już piątek. Sprawdź program wydarzenia

fot. archiwum

Przed nami XXVI Ogólnopolski Festiwal Pieśni o Morzu w Wejherowie. Będzie to okazja nie tylko do wysłuchania konkursowych prezentacji chórów z całego kraju, ale także do wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach im towarzyszących.

Festiwal Pieśni o Morzu gości w Wejherowie już od ponad pół wieku. Co dwa lata ściąga on do siebie najlepsze chóry z całego kraju, co ponownie wydarzy się już 19 i 20 kwietnia 2024 r.

W tym roku zagości u nas jedenaście chórów, które startować będą w pięciu kategoriach. Śpiewacy przybyli do nas nie tylko z Pomorza, ale też z całej Polski. Serdecznie zapraszam wszystkich do uczestniczenia w tym dwudniowym wydarzeniu. Atrakcji nie zabraknie – mówi Jolanta Rożyńska, dyrektor Wejherowskiego Centrum Kultury.

Wstęp na Festiwal Pieśni o Morzu jest bezpłatny. W ramach wydarzenia będzie można bezpłatnie zwiedzić wejherowski pałac oraz Książnicę im. prof. Gerarda Labudy. Szczegółowy program wydarzenia poniżej na plakacie.

mat. pras.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...