Informacje z dróg

05.10.2018

09:28

Ruch na krajowej szóstce jest umiarkowany. Przez Wejherowo aż do Redy przejedziemy bez przeszkód. Na nieco większy ruch napotkamy w Rumi w kierunku Gdyni.

08:38

Cały czas duży ruch jest w Wejherowie na krajowej szóstce. Tłoczno jest także na ulicy Sobieskiego, Rzeźnickiej czy Św. Jana. Pan Andrzej poinformował nas, że zamknięty przejazd na ulicy Puckiej paraliżuje ruch w centrum miasta.

08:38

Nie ma utrudnień na drogach w Redzie. Poprawiła się sytuacja na krajowej szóstce w Rumi przed Sabata. Zawsze też można objechać główna ulicę korzystając z trasy Leśna – Cegielniana-Towarowa.

07:40

W Gdyni korek na Morskiej od Cisowej do zjazdu na Obwodnicę.

07:35

Spokojnie we Władysławowie i w Pucku. W Rumi już zaczyna się korkować ulica Sobieskiego przed zjazdem na Szmeltę w kierunku Gdyni.

07:28

O ile na wysokości Bolszewa krajowa szóstka nie jest przepełniona, o tyle na wysokości Orzeszkowej robi się już tłoczno.

Pani Ewa napisała do nas, że korkuje się wyjazd z ulicy Zamostnej w Bolszewie na krajową szóstkę.

07:28

W Wejherowie mamy tłok na Sobieskiego, te trasę można objechać jadąc Transportową, Zachodnią i Kwiatową przy dworcu. Na 12 Marca nie ma większych utrudnień.

04.10.2018

09:26

Spokojnie jest na drogach w Wejherowie wyłączając ulicę Chopina, na której mamy remont, więc te utrudnienia są przez cały dzień. Dużo aut jest również na Sobieskiego czy Rzeźnickiej.

09:24

Ruch na drogach jest umiarkowany. Odpuścił korek na krajowej szóstce w Gościcinie.

09:24

Ruch na drogach jest umiarkowany. Odpuścił korek na krajowej szóstce w Gościcinie.

08:40

Bez utrudnień pokonałem trasę z Krokowej do Wejherowa – informuje pan Maciej.

08:28

Zajrzałam na nasze kamery, które pokazują krajową szóstkę. Ruch na wysokości Bolszewa jest umiarkowany, więcej aut można zaobserwować na krajowej szóstce na wysokości ulicy 12 Marca oraz na ulicy Orzeszkowej.

08:28

Nie ma utrudnień w Redzie. W Rumi spory korek utworzył się na krajowej szóstce przed zjazdem na Sabata w kierunku Gdyni. Zator ma ponad pół kilometra. Tłoczno jest na Pomorskiej i Dąbrowskiego.

07:25

Bez utrudnień pokonamy trasę Pucka do Redy. Na głównych drogach wojewódzkich powiatu puckiego jest spokojnie. Wszystkie trasy są tutaj w pełni przejezdne i nigdzie nie występują poważniejsze problemy z płynnością ruchu.

07:25

Korkuje się krajowa szóstka w Rumi przed zjazdem na Szmeltę w kierunku Gdyni. Zatory tworzą się także na Dąbrowskiego w Rumi przed wjazdem na Hutniczą, na której również jest bardzo tłoczno aż do estakady