Informacje z dróg

11.02.2019

08:28

Na drodze wyraźnie widać ferie. Nie ma utrudnień na trasie z Lęborka do Wejherowa. W samym Wejherowie nieco większy ruch obserwujemy na ulicach Sobieskiego, 12 Marca czy na Rzeźnickiej. Na DK6 w mieście nie ma utrudnień.

07:40

Krajowa szóstka w Wejherowie jest przejezdna, dość tłoczno jest w centrum miasta między innymi na Sobieskiego czy na 12 Marca. Spokojnie jest na drogach w Redzie – większy ruch obserwujemy na ulicy Puckiej. Nie ma utrudnień na drogach w Pucku. W Rumi umiarkowany ruch jest na krajowej szóstce, nieco przytyka się przed skrzyżowaniem z ulicą Sabata w kierunku Gdyni.

07:36

Spokojnie jak na tę godzinę wygląda sytuacja na trasie z Lęborka do Wejherowa. Na niewielkie spowolnienia napotkamy na wysokości skrzyżowania z ulicą Wilczka w Luzinie oraz skrzyżowania z ulicą Szeroką w Gościcinie.

07:27

Z Choczewa do Wejherowa przejechałem bez przeszkód - napisał słuchacz Sebastian. Dostaliśmy również informację, że Nowego Dworu Wejherowskiego do Wejherowa jedzie się bez większych utrudnień.

07:25

W samej Gdyni w towarzystwie pojedziemy ulicą Morską szczególnie na odcinku przed zjazdem na obwodnicę w kierunku centrum. Obwodnica korkuje do zjazdu na DK6.

08.02.2019

09:35

Nie ma utrudnień w Gościcinie i na trasie z Wejherowa do Lęborka. Spokojnie jest na Zamostnej w Bolszewie, spokojnie jest również na Szkolnej i Leśnej. W Wejherowie bez przeszkód przejedziemy krajową szóstką, odpuściły korki także na Sobieskiego, Rzeźnickiej i na 12 Marca. Nie ma utrudnień na trasie z Krokowej do Wejherowa.

09:30

Na drogach w Redzie wciąż bez przeszkód, płynnie jedzie się ulicami Pucką, Obwodową, Łąkową. Spokojnie jest w Pucku i we Władysławowie. W Rumi lekko przytyka się krajowa szóstka na wysokości ulicy Sabata w kierunku Gdyni. Inne ulice w mieście są przejezdne.

08:30

Tak jak godzinę temu – tak i teraz w Redzie nie ma większych utrudnień. Przejezdna jest także trasa z Pucka do Redy. Bez utrudnień jeździ się po Pucku i po Władysławowie. Jeżeli chodzi o Rumię to odpuścił korek na krajowej szóstce, przejezdne są ulice Sabata, Dębogórska i Dąbrowskiego.

08:27

Nie ma utrudnień na krajowej szóstce na trasie z Wejherowa do Lęborka, odpuściły korki nawet w Gościcinie. Wilczka w Luzinie i Zamostna w Bolszewie są przejezdne. W Wejherowie natomiast momentami korkuje się ulica 12 Marca w kierunku DK6, tłoczno jest na Sobieskiego w obu kierunkach, a także na Chopina czy Rzeźnickiej. Na krajowej szóstce w mieście jest spory ruch, ale nie ma spowolnień.

08:27

Nie ma utrudnień na Morskiej w Gdyni. Nieco korkuje się ulica Hutnicza na wysokości Chyloni i Chylońska w obu kierunkach. Obwodnica Trójmiasta tak jak godzinę temu przytyka się przy wyjeździe na krajową szóstkę.

07:35

Tłoczno, ale spokojnie jest na Morskiej w Gdyni. Obwodnica Trójmiasta korkuje się przy wyjeździe na krajową szóstkę.

07:30

Spokojnie jest na DK6 z Wejherowa do Redy i w samej Redzie, w Rumi utworzył się korek przed zjazdem na Sabata w kierunku Gdyni. Kierowcy nie powinni narzekać na sytuację drogową w Pucku i we Władysławowie.

07:26

Póki co dość spokojnie jest na drogach w Wejherowie – w towarzystwie pojedziemy ulicą Sobieskiego czy 12 Marca. Przytyka się ulica Chopina w kierunku DK6. Jak informuje nas słuchaczka bez przeszkód przejechała trasą z Nowego Dworu Wejherowskiego do Wejherowa. Z kolei Pan Sebastian napisał, że płynnie jedzie się z Choczewa do Wejherowa.

07.02.2019

09:30

Nie ma utrudnień na drogach w Pucku, spokojnie jest także we Władysławowie oraz na drodze z Jastrzębiej Góry do Władysławowa i na trasie z Władysławowa do Redy. W Redzie spokojnie jest na Obwodowej i na Puckiej. Odpuścił korek na krajowej szóstce w Rumi – inne ulice w mieście również są przejezdne.

09:25

W Gdyni na Morskiej w towarzystwie pojedziemy na odcinku od Cisowej do zjazdu na obwodnice. Tłoczno jest na Chylońskiej i na Hutniczej. Nie ma utrudnień na obwodnicy.