Informacje z dróg

21.06.2023

14:35

Raport drogowy

Korkuje się centrum Wejherowa. Wolniej pojedziemy ulicą Sobieskiego, Sienkiewicza oraz 3 Maja przy rondzie przy wejherowskim deptaku. Zator pojawia się również na wyjeździe z ulicy Przemysłowej.

09:35

Korkuje się ulica Pucka w Redzie.

08:37

Tłoczno jest w centrum Wejherowa, między innymi na ulicach Sobieskiego czy na 3 Maja.

08:36

Zator utworzył się na na Obwodnicy Trójmiasta przed Borkowem w kierunku autostrady - korek ma kilka kilometrów.

14.06.2023

14:59

Raport drogowy z godz. 15

Zderzak w zderzak kierowcy przemieszczają się ulicą Gdańską w Redzie. Większe natężenie ruchu widać również na ulicy Puckiej.

W Wejherowie tradycyjnie o tej porze większe natężenie ruchu występuje w centrum miasta w obrębie ulic 3 Maja, Sienkiewicza i Sobieskiego.

Zator pojawia się także na Gościcińskiej Górce w kierunku Lęborka. W Rumi kierowcy zdejmą nogę z gazu na ulicy Dębogórskiej przy hali widowiskowo-sportowej MOSiR. Wolniej będziemy też przemieszczać się ulicą Dąbrowskiego. Większego natężenia ruchu można też spodziewać się na ulicy Sobieskiego przy Węźle „Janowo”.

Płynnie kierowcy powinni dojechać na Hel drogą wojewódzką numer 216. Na hamulec częściej można nacisnąć we Władysławowie oraz Jastarni i Juracie.

Spokojna jazda czeka nas na Trasie Kaszubskiej.

12.06.2023

15:10

Raport drogowy

Wzmożony ruch widać na wejherowskich ulicach Chopina, Rzeźnickiej, Świętego Jana, 3 Maja oraz Sobieskiego.

Zator widać również na ulicy Tartacznej. Częściej na hamulec kierowcy nacisną także na ulicy Zamostnej w Bolszewie, jak i na gościcińskiej górce w kierunku Lęborka. W Redzie korkuje się ulica Gdańska w stronę Wejherowa. W Rumi wolniej pojedziemy Dąbrowskiego. Coraz większy zator pojawia się na ulicy Hutniczej.

Na samym Półwyspie Helskim droga powinna być przejezdna. Jedynie średnie natężenie ruchu jest w Jastarni i Juracie.

11:10

Rusza II etap prac w związku z inwestycją pn. „Modernizacja nawierzchni ul. Wejherowskiej i ul. Nowy Świat w Pucku".

W dniu 12.06.2023 r. PONIEDZIAŁEK w godz. popołudniowych planuje się zamknięcie odcinka ul. Nowy Świat.

Zamknięty zostanie odcinek od Ronda Macieja Płażyńskiego do skrzyżowania z ul. Męczenników Piaśnicy (rondo również zostanie ZAMKNIĘTE).

09:24

Raport drogowy

Jeżeli kierowcy nie muszą jechać tą drogą, to radzimy omijać Obwodnicę Trójmiasta w okolicy Kowal. Ze względu na roboty drogowe tworzą się tam korki.

Przyglądając się naszym lokalnym drogom, to w porównaniu sprzed godziny rozluźnił się ruch na ulicy Sobieskiego w Wejherowie, jak również na ulicy Strzeleckiej przy starostwie.

Wolniej za to pojedziemy ulicą Chopina i Pucką. Średnie natężenie ruchu widać też na ulicy Wniebowstąpienia.

W Redzie częściej na hamulec naciskać będziemy na ulicy Gdańskiej. W Rumi niewielki zator jest na ulicy Starowiejskiej od torów do skrzyżowania z ulicą Wybickiego.

Rozliźnił się za to ruch na ulicy Hutniczej. Bez większych trudności powinniśmy też jechać drogą na półwysep.

08:31

Raport drogowy

Zator widać na ulicy Sobieskiego w Wejherowie. Wolniej pojedziemy też ulicą Strzelecką przy starostwie. Podobnie sytuacja wygląda na ulicy Zamostnej w Bolszewie.

Głównymi arteriami Małego Trójmiasta powinniśmy przejechać bez większych trudności. Tak dobrze nie ma już na ulicy Hutniczej łączącej Rumię z Gdynią. W kierunku Trójmiasta częściej naciśniemy na hamulec. Zderzak w zderzak pojedziemy też na Obwodnicy Trójmiasta w okolicy Kowal.

Natomiast podróż na półwysep powinna minąć bez większych trudności.

07.06.2023

15:31

Raport drogowy

Na drogach widać już, że zbliża się długi weekend. Jeżeli nie musicie, to omijać autem centrum Wejherowa. W tym rejonie miasta często na hamulec naciskać będzie na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Sienkiewicza i Strzeleckiej. Ale również wolniej pojedziemy ulicami Rzeźnicką, Świętego Jana i 10 lutego w kierunku tunelu na Węźle Kwiatowa. Ulica Sobieskiego ma też zator w okolicy skarbówki.

Warto omijać też główną arterię w Redzie. Ulica Gdańska od skrzyżowania z ulicą Obwodową do ulicy Puckiej w kierunku Wejherowa jest zakorkowana. Podobnie sytuacja wygląda na ulicy Morskiej.

W Rumi stoi, a przynajmniej jedzie się wolniejszym tempem na ulicy Debogórskiej. Zator też o tej porze zaczyna pojawiać się na ulicy Hutniczej.

Źle nie wygląda sytuacja na drodze na półwysep. Jedynie przejeżdżając drogą wojewódzką 216 przez Puck i Władysławowo widać lekkie zatory.

09:32

Raport drogowy

Na czerwono natężene ruchu widać na ulicy Rzeźnickiej w Wejherowie. Korkuje się też ulica 3 Maja i Sobieskiego przy rondzie przy ulicy Sienkiewicza.

Niewielki zator jest też na gościcińskiej górce. W Redzie częściej na hamulec naciśniemy na ulicy Puckiej przy wyjeździe na byłą krajową szóstkę.

W Rumi większe natężenie ruchu widać na ulicy Dębogórskiej przy hali MOSiR.

Samochodem na półwysep kierowcy powinni dojechać bez większych trudności. Przjezdna jest też Trasa Kaszubska.

Gorzej sytuacja wygląda na odcinku ulicy Wiśniewskiego w Gdyni od Estakady Kwiatkowskiego w kierunku Wiśniewskiego 22. W związku z prowadzeniem prac utrzymaniownych sieci kanalizacji deszczowej od dzisiaj zmieniona została organizacja ruchu. Zostało wprowadzone zwężenie jezdni.

05.06.2023

09:30

W stronę Lęborka, aż do dojazdu do ulicy Szerokiej tworzy się mały korek. Na tym odcinku w stronę Wejherowa również jest duży ruch, ale póki co nie będziemy musieli się zatrzymywać.

Nieciekawa sytuacja jest teraz w Bolszewie. Kierowcy uzbroić się muszą w cierpliwość zarówno w centrum miejscowości, jak przy zjeździe z ulicy Zamostnej na byłą krajową szóstkę.

Powoli korkować zaczyna się ulica ulica Sobieskiego i Dworcowa, Kwiatowa w Wejherowie. Wolniej pojedziemy również 3 maja i Rzeźnicką.

02.06.2023

15:19

Raport drogowy

W Wejherowie częściej na hamulec naciśniemy na ulicy Przemysłowej. Wolniej pojedziemy też ulicą Rzeźnicką oraz Świętego Jana w kierunku tunelu na Węźle Kwiatowa.

Korkuje się również przejazd kolejowy przy ul. Sienkiewicza oraz ulica 3 Maja przy rondzie przy ulicy Sobieskiego.

Większego natężenia ruchu kierowcy powinni spodziewać się też na skrzyżowaniu ulic 12 Marca, Rybackiej i Gdańskiej.

O tej porze w cierpliwość trzeba uzbroić się też przejeżdżając przez Redę, zwłaszcza przy skrzyżowaniu z ulicą Pucką.

Zderzak w zderzak pojedziemy też ulicą Kosynierów w Rumi oraz Morską w Redzie.

Korkuje się również rumska ulica Dębogórska. Warto również omijać ulicę Hutniczą łączącą Rumię z Gdynią.

Z kolei na Półwysep Helski powinniśmy pojechać bez większych trudności.

31.05.2023

14:15

Uwaga kierowcy. Od wtorku, szóstego czerwca, zostanie zmieniona organizacja ruchu na ulicach Necla i Gryfa Pomorskiego w Wejherowie. W związku z zakończeniem układania warstwy asfaltowej zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. Nie jest to jednak koniec prac budowlanych co może wiązać się z utrudnieniami oraz zwężeniam ijezdni.

29.05.2023

14:30

W dniu 31.05.2023 r. (ŚRODA) od godz. 12:00 nastąpi zamknięcie odcinka ul. Wejherowskiej w Pucku w związku z realizacją inwestycji pn. „Modernizacja nawierzchni ul. Wejherowskiej i ul. Nowy Świat w Pucku”. Zamknięty zostanie odcinek od Ronda Solidarności do Ronda Macieja Płażyńskiego (oba ronda pozostają w pełni PRZEJEZDNE).