Informacje z dróg

16.04.2021

08:00

Tłoczno jest na ulicy Sobieskiego w Wejherowie, duży ruch obserwujemy także w Redzie na krajowej szóstce.

07:24

Tradycyjnie w związku z robotami drogowymi korkuje się krajowa szóstka w Rumi Janowo.

07:23

Ze względu na awarię kanalizacji sanitarnej – pęknięcie kanału powodujące zalewanie okolicznych mieszkańców – w sobotę 17 kwietnia w godzinach porannych zamknięta zostanie część ul. Ceynowy – informuje rumski magistrat. Na czas robót nieprzejezdny będzie odcinek od skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi i ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Chełmońskiego. Objazd zaplanowany jest ul. Żwirki i Wigury.

15.04.2021

17:20

Zderzenie dwóch samochodów w Rumi na skrzyżowaniu krajowej szóstki z ul. Dąbrowskiego. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Jedna osoba poszkodowana

16:32

Reda: Zakorkowana Obwodowa i Kazimierska. Wejherowo: przytyka się krajowa szóstka przy skrzyżowaniu z Batalionu Morskiego, Pucka i 12 Marca. Tłoczno na Zamostnej w Bolszewie. Długi zator na Gościcińskiej Górce. Zwolnimy także na Szerokiej i Słonecznej. Nieciekawa jest sytuacja na skrzyżowaniu Lęborska-Wilczka w Luzinie.

16:28

Rumia: Długi korek na krajowej szóstce od wiaduktu w Rumi do złączenia z Kcyńską w Gdyni. Utrudnienia także w pobliżu ronda Jana Pawła II.

16:27

Gdynia: Przytyka się Hutnicza. Cierpliwość przyda się także Chylońskiej. Długi zator na Estakadzie Kwiatkowskiego.

16:26

Zaczynamy od Kosakowa, gdzie przytyka się ul. Rumska od skrzyżowania z ul. Leśną. Podobnie jest na Derdowskiego.

15:35

Wejherowo: Przytyka się Pucka i Chopina. Zwolnimy na 12 Marca, Sobieskiego i 3 Maja. Zator jest na Gościcińskiej Górce oraz ul. Szeroka i Słoneczna. W Luzinie natomiast tłoczno jest na skrzyżowaniu Wilczka-Lęborska.

15:34

Kierowcy zwolnią na Rumskiej w Kosakowie na wysokości z ul. Aloesową.

15:29

Korek na krajowej szóstce od budowy węzła Janowo do skrzyżowania z ul. Owsianą. Zator na Hutniczej od skrzyżowania z Pucką.

15:28

Reda: Przytyka się Obwodowa i Kazimierska.

15:27

Uwaga! W sobotę ul. Ceynowy w Rumi zostanie częściowo zamknięta z powodu awarii kanalizacji sanitarnej. Doszło do pęknięcia kanału i to spowodowało awarię. Na czas robót nieprzejezdny będzie odcinek od skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi i ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Chełmońskiego. Objazd zaplanowany jest ul. Żwirki i Wigury.

09:38

W Redzie bez problemu kierowcy przejada ulicą Gdańską. Zwolnić trzeba natomiast na Obwodowej.

09:38

W Rumi spory korek na Grunwaldzkiej i Jana III Sobieskiego na pasie w kierunku Trójmiasta. Cierpliwość przyda się na Kosynierów, Dębogórskiej, Floriana Ceynowy i Generała Henryka Dąbrowskiego.