Informacje z dróg

07.10.2019

07:26

Kilkusetmetrowe spowolnienia na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem są możliwe przede wszystkim w Kębłowie i Gościcinie. Coraz większy ruch jest też odczuwalny na ulicy Zamostnej w Bolszewie, od ronda do zjazdu na krajówkę. Może lekko przytykać się dojazd do Wejherowa od strony Bolszewa i Białej. W samym mieście nasila się przede wszystkim ruch na Sobieskiego i 12 Marca. W Redzie wolniej pokonamy Pucką i okolice skrzyżowania Gdańskiej z Łąkową. W Rumi natomiast przytyka się już na dobre krajowa szóstka, od skrzyżowania z Ceynowy do zjazdu z wiaduktu w stronę Janowa. Coraz większy ruch panuje też na Starowiejskiej i Dębogórskiej. W Gdyni stopniowo zagęszcza się ruch na Hutniczej, przede wszystkim w rejonie ulic Północnej i Puckiej. Morska przytyka się przede wszystkim przy granicy z Rumią i na Grabówku. Kłopoty z płynnością ruchu występują na Janka Wiśniewskiego, przy dojeździe do ronda Ofiar Grudnia 70. Poza około półkilometrowym korkiem przy końcowym zjeździe w Chyloni, nie ma większych utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta. Te nasilają się już na ulicach zjazdowych z ekspresówki, przy czym najgorsza sytuacja panuje na Spacerowej w Gdańsku, która stoi w korku praktycznie od Osowej do Oliwy. Lokalne spowolnienia są możliwe na ulicach Żeromskiego w Kosakowie, Pomorskiej w Dębogórzu i Kaszubskiej w Pierwoszynie. W miarę sprawnie można pokonać wojewódzką 216-stkę z Pucka do Władysławowa. Tutaj przybyło pojazdów na Drodze Chłapowskiej. Nogę z gazu warto też zdjąć na głównym skrzyżowaniu w Łebczu.

04.10.2019

09:29

Utrzymuje się co najwyżej umiarkowany ruch na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Nieznaczne spowolnienia są możliwe w Kębłowie i Gościcinie. W Bolszewie stopniowo odpuszczają już utrudnienia na ulicy Zamostnej. Natomiast w Wejherowie poważniejszego nasilenia ruchu trzeba się spodziewać tylko na ulicach Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej. Wejherowska w Redzie można nieznacznie się przytykać w okolicach wylotu Rzecznej i przy wiadukcie. Spokojniej niż przed godziną jest za to na Puckiej. Nie najgorsza sytuacja panuje też na krajowej szóstce w Rumi. Tutaj niewielkich utrudnień można się spodziewać w pobliżu galerii handlowej i na wysokości przystanku SKM Janowo. Wolniej pokonamy też ulice Kosynierów, Dębogórską, Starowiejską i Dąbrowskiego. W Gdyni poranne utrudnienia są jeszcze możliwe na Puckiej, Hutniczej i punktowo na Morskiej. Zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni korkuje się na odcinku kilkuset metrów. Jednak utrudnienia na ekspresówce rozciągają się już od Węzła Karczemki, przez Matarnię, Osową, Karwiny, aż do Chwarzna. Nadal utrudnień trzeba się spodziewać na drodze łączącej Kazimierz z Pierowszynem. Lokalne spowolnienia są też możliwe na ulicy Żeromskiego w Kosakowie. W miarę spokojnie jest za to w centrum Pucka i Władysławowa. Jeśli chodzi o trasę wzdłuż Półwyspu Helskiego, nieznaczne zakłócenia w ruchu mogą się pojawić w przy dojeździe do Chałup.

08:28

Względny spokój panuje na krajowej szóstce w Redzie. Porannych problemów z płynnością ruchu można natomiast się spodziewać na ulicach Puckiej, Łąkowej i Obwodowej. W Rumi podobna sytuacja dotyczy ulic Dębogórskiej, Starowiejskiej i Dąbrowskiego, a przede wszystkim – Sobieskiego w okolicach galerii handlowej. Ponad trzykilometrowe spowolnienie utrzymuje się na Obwodnicy Trójmiasta, od Węzła Karczemki aż do Osowej. To przekłada się także na utrudnienia na ulicy Słowackiego w Gdańsku, która jest zakorkowana w obu kierunkach ruchu. Nieco spokojniej jest w Gdyni, choć tutaj we znaki daje się przede wszystkim Hutnicza, która przytyka się już na całej długości w stronę estakady. Sprawniej można poruszać się w stronę centrum Morską, a lokalne utrudnienia są możliwe na Cisowej i Grabówku. Całkiem niezłe warunki do podróżowania panują obecnie na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Nieznaczne spowolnienia są prawdopodobne w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. Spory ruch utrzymuje się za to na Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie największego ruchu można się spodziewać w obrębie centrum, a więc na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Utrudnienia są też możliwe na Rybackiej i Chopina. Podobnie jak przed godziną, duży ruch panuje na ulicy Rumskiej w Pierwoszynie. Wolniej pojedziemy też Kaszubską. To samo dotyczy odcinka z Mrzezina, przez Smolno do Żelistrzewa. Wojewódzka 216-stka może się przytykać przed skrzyżowaniem w Celbowie. W Pucku największą liczbę pojazdów można napotkać na Wejherowskiej, a w Gnieżdżewie – na Dworcowej. Poważniejszych utrudnień nie ma na ulicach Władysławowa.

07:28

W miarę płynnie można pokonać odcinek krajowej szóstki z Lęborka do Wejherowa, choć miejscowe spowolnienia są już odczuwalne w Kębłowie i Gościcinie. To samo można powiedzieć o ulicach Chłopskiej w Kębłowie, Wilczka w Luzinie i Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie poranne poruszenie widać na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Chopina. W Redzie natomiast zwalniamy na Puckiej i Gdańskiej u wylotu Łąkowej. W Rumi problemy może sprawiać zjazd z wiaduktu w stronę Janowa. Przytykają się też już stopniowo ulice Starowiejska i Dąbrowskiego. Zjazd z północnych dzielnic Gdyni może być utrudniony między Pogórzem a Obłużem. Na razie dość sprawnie da się przejechać Hutniczą. Morska natomiast sprawia problemy z stronę centrum na odcinku od Cisowej do Chyloni i na Grabówku. Poranne utrudnienia, niestety, nie omijają Obwodnicy Trójmiasta. Spowolnienia są możliwe przede wszystkim na jezdni w stronę Gdyni – od Kowali do Szadółek i od Matarni niemal do Osowej. Można korkować się ulica Rumska w Pierwoszynie. Punktowe utrudnienia są też możliwe na Żeromskiego w Kosakowie i Pomorskiej w Dębogórzu. Na wojewódzkiej 213-stce redukcja prędkości będzie konieczna w Kłaninie i Starzynie. Względny spokój panuje za to na ulicach Pucka i Władysławowa.

03.10.2019

09:26

Około półkilometrowe spowolnienie utrzymuje się na krajowej szóstce, przy zjeździe z Górki Gościcińskiej w stronę Wejherowa. Poprawiła się sytuacja na ulicach Zamostnej i Szkolnej w Bolszewie, choć nadal trzeba tam zredukować prędkość, by jechać bezpiecznie. W miarę spokojnie jest w samym Wejherowie. Poważniejszego nasilenia ruchu można się spodziewać na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. W Redzie na pewno nie da się narzekać na niedogodności na krajowej szóstce. Nieco większe poruszenie utrzymuje się tylko na Puckiej. W Rumi natomiast odpuścił już korek na wiadukcie. Zatłoczone są za to okolice skrzyżowania Starowiejskiej z Dąbrowskiego. W Gdyni przytyka się zjazd na Pucką od strony Pogórza. Spowolnienia utrzymują się jeszcze na Hutniczej, przede wszystkim w okolicach estakady, oraz na Morskiej, przy dojeździe do skrzyżowania z obwodnicą. W śródmieściu większego ruchu można się spodziewać na Dworcowej, 3 Maja i Świętojańskiej. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma za to na Obwodnicy Trójmiasta. Nadal utrudniony jest przejazd ulicą Rumską między Pierwoszynem a Kazimierzem. Wojewódzka 216-stka lekko korkuje się w Sławutówku. Redukcja prędkości przyda się na wojewódzkiej 213-stce w Połczynie i Kłaninie. Poranny spokój panuje za to na ulicach Władysławowa oraz nad samym morzem, na wojewódzkiej 215-stce, w stronę Jastrzębiej Góry i Karwi.

08:28

Powiększył się zator na krajowej szóstce między Kębłowem a Gościcinem i obecnie liczy na tym odcinku już ponad kilometr. Poranne utrudnienia nie odpuszczają jeszcze na ulicach Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie mogą występować problemy z działaniem sygnalizacji świetlnej w obrębie skrzyżowania krajówki z Tartaczną. Poza tym zwalniamy na Przemysłowej, Świętego Jana, Rzeźnickiej, Chopina i 12 Marca. W miarę spokojnie można przejechać tranzytem przez Redę. Utrudnienia są natomiast możliwe na ulicach Gniewowskiej, Łąkowej i Obwodowej. W Rumi utrzymuje się spory zator na krajowej szóstce, praktycznie od wylotu ulicy Ceynowy aż do skrzyżowania z Sabata. Poza tym tłoczno jest na Starowiejskiej, Dąbrowskiego i Dębogórskiej. W Gdyni problemy może sprawiać przejazd z Pogórza do Obłuża. Hutnicza przytyka się od wylotu Północnej do estakady. Morska z kolei korkuje się od Cisowej do Chyloni, a także między Leszczynkami a Grabówkiem. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma za to na Obwodnicy Trójmiasta. Utrzymuje się spowolnienie między Kazimierzem a Pierwoszynem. Lokalne utrudnienia są też możliwe między Połchowem a Mrzezinem. Wojewódzka 216-stka może się przytykać przy dojeździe do Pucka od strony Celbowa. Większych problemów z płynnością ruchu nie ma we Władysławowie. Nieznacznych utrudnień można się za to spodziewać przed głównym skrzyżowaniem w Łebczu.

07:56

Nie działa sygnalizacja świetlna u wylotu ulicy Tartacznej w Wejherowie. Korek zaczyna się przed Powiatowym Urzędem Pracy i liczy ponad pół kilometra.

07:28

Poranek na drogach rozpoczął się już na dobre na ulicach Wilczka w Luzinie, Chłopskiej w Kębłowie i Zamostnej w Bolszewie. Większych utrudnień nie ma na razie na objeździe wojewódzkiej 218-stki. Jeśli chodzi o krajową szóstkę z Lęborka do Wejherowa, kilkusetmetrowe spowolnienie jest możliwe przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. W samym Wejherowie poważniejszego ruchu trzeba się spodziewać na ulicach Sobieskiego, Strzeleckiej i Chopina. Krajowa szóstka może się przytykać na wysokości wylotu ulic 12 Marca i Rybackiej. W Redzie zwalniamy na krajówce w pobliżu skrzyżowania z Łąkową i na Puckiej. W Rumi natomiast największym wyzwaniem może być płynne pokonanie wiaduktu w stronę Janowa. Spore zagęszczenie ruchu panuje też na ulicach Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Stopniowo przybywa aut na Hutniczej w Gdyni, przede wszystkim w kierunku estakady. Morska sprawia natomiast problemy przy dojeździe do obwodnicy od strony Cisowej, a także na odcinku od Leszczynek do Grabówka. Nieznaczne spowolnienie na Obwodnicy Trójmiasta jest możliwe na leśnym odcinku między Karwinami a Chwarznem. Jeśli chodzi o zjazdy z ekspresówki, najgorsza sytuacja panuje obecnie na Chwaszczyńskiej w Gdyni i Spacerowej w Gdańsku. W Kosakowie przytykają się ulice Chrzanowskiego i Żeromskiego w kierunku Pogórza. Wolniej pojedziemy też od Kazimierza do Pierwoszyna. Lekko może się korkować skrzyżowanie Helskiej i 10 Lutego w Pucku. We Władysławowie to samo dotyczy zbiegu ulic Żwirowej i Żeromskiego.

02.10.2019

09:27

Z utrudnieniami w ruchu nadal trzeba się liczyć na ulicy Puckiej w Redzie, przede wszystkim w okolicach przejazdu kolejowego. Inne ulice w mieście są przejezdne. Poprawiła się też przejezdność krajowej szóstki w Rumi, a zmianę świateł można stracić przede wszystkim na skrzyżowaniu z ulicą Ceynowy. Poza tym największy ruch panuje na ulicach Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni utrzymuje się spore natężenie ruchu na Hutniczej, zwłaszcza na odcinku między skrzyżowaniem z Północą a estakadą. Sporo aut przemierza obecnie ulicę Chylońską. Względnie uspokoił się za to ruch na Morskiej w stronę centrum, która może się przytkać punktowo na Cisowej i Grabówku. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma na Obwodnicy Trójmiasta, a jeśli chodzi o zjazdy z ekspresówki, lepiej omijać ulicę Spacerową, która jest zakorkowana od Osowej do Oliwy. Na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa poranne utrudnienia są jeszcze możliwe w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. W Bolszewie nadal wolniej pojedziemy Zamostną. W Wejherowie natomiast nie trzeba obwiać się niespodziewanych przestojów w ruchu. Najwięcej pojazdów można napotkać na 3 Maja, Rzeźnickiej i Chopina. Całkiem spore natężenie ruchu utrzymuje się jeszcze na ulicy Rumskiej w Pierwoszynie. Nieznaczne utrudnienia są prawdopodobne na ulicach Dworcowej w Mrzezinie i Puckiej w Żelistrzewie. Redukcja prędkości przyda się też na wojewódzkiej 216-stce w Celbowie i 213-stce w Połczynie. W Pucku poranne utrudnienia nie odpuszczają jeszcze na ulicy Wojska Polskiego.

08:27

Dość pozytywnie zaskakuje kierowców krajowa szóstka między Lęborkiem a Wejherowem. Kilkusetmetrowe spowolnienie utrzymuje się tylko przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. Spory ruch utrudnia jazdę na ulicach Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. Względny spokój panuje na ulicach Wejherowa. Większe poruszenie da się odczuć przede wszystkim na ulicach Sobieskiego, 3 Maja i Chopina, w okolicach szpitala. W Redzie stopniowo korkuje się ulica Pucka, w pobliżu przejazdu kolejowego. Zwalniamy też na Wejherowskiej przy dojeździe do skrzyżowania z Drogowców. W Rumi utrzymuje się duże spowolnienie na węźle drogowym na wiadukcie. Na płynną jazdę nie ma też szans na ulicach Starowiejskiej, Dąbrowskiego i Dębogórskiej. W Gdyni korek na Hutniczej daje się najbardziej we znaki przy dojeździe do estakady. Korkuje się też końcowy odcinek ulicy Janka Wiśniewskiego przy Węźle Ofiar Grudnia 70. Problemy z płynnością ruchu na Morskiej dotyczą przede wszystkim odcinków na Cisowej i Grabówku. Podobnie jak przed godziną, dobre warunki do podróżowania panują na Obwodnicy Trójmiasta, a jedynym wyjątkiem jest końcowy zjazd w Chyloni. Z powodu robót drogowych utrudniony może być przejazd ulicą Rumską w Pierwoszynie. Wolniej pojedziemy też ulicą Żeromskiego w Kosakowie oraz Gdyńską w Mrzezinie. W Pucku ruch zwalnia przede wszystkim na Wojska Polskiego, a we Władysławowie – na Gdańskiej, Drodze Chłapowskiej i Żwirowej. Przytyka się też główne skrzyżowanie w Łebczu.

07:28

Jeśli chodzi o natężenie ruchu na lokalnych drogach, obecnie najbardziej daje się we znaki kierującym przejazd krajową szóstką przez Rumię w stronę Gdyni. Utrudnień trzeba się zatem spodziewać w okolicach skrzyżowania z ulicą Ceynowy i na wiadukcie. Poza tym przytykają się już ulice Starowiejska i Dąbrowskiego oraz rondo u zbiegu Dębogórskiej i Kosynierów. Dość spokojnie jest na razie w Redzie, choć większej liczby pojazdów można się spodziewać na Wejherowskiej, na wysokości przystanku SKM Pieleszewo. Na północy Gdyni dość mocno utrudniony jest przejazd Płk. Dąbka z Pogórza do Obłuża. Poranne utrudnienia pojawiają się też na całej długości ulicy Hutniczej oraz na Morskiej, na Cisowej i Grabówku w stronę centrum. Całkiem sprawnie można za to przemieszczać się Obwodnicą Trójmiasta. Niewielkie spowolnienia są możliwe tylko na Osowej i przy końcowym zjeździe z ekspresówki w Chyloni. Mocno korkuje się już za to rondo w Chwaszczynie, najbardziej – od strony Karczemek i Miszewa. Na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa kilkusetmetrowe utrudnienia są możliwe, tradycyjnie o tej porze, w Kębłowie i Gościcinie. W samym Wejherowie najpoważniejszego ruchu trzeba się spodziewać na ulicach Sobieskiego, 12 Marca i Pomorskiej. Niewielkie spowolnienie jest możliwe na wojewódzkiej 216-stce w Celbowie i przy dojeździe po Pucka właśnie od strony Celbowa. Nieznaczne utrudnienia mogą występować na odcinku między Władysławowem a Łebczem. Podobnie może być na wojewódzkiej 213-stce w Kłaninie.

01.10.2019

16:21

Popołudnie dzisiaj dość ruchliwe, to pewnie da się odczuć na Górce Gościcińskiej na krajowej 6 w stronę Lęborka a i przed godziną można było w samym Gościcinie, bo to tam ciężarówka z rybami, powoli stawała się ciężarówka bez ryb – bo te wypadły z samochodu. Strażacy szybko zakończyli tam prace. Zamostna w Bolszewie z wlotem na krajową też mocno zapchana. W samym Wejherowie nie wygląda tak źle, przynajmniej główna. Cierpliwym trzeba być na Jana III Sobieskiego, Dworcowej, 3 Maja, św. Jana i rzeźnickiej spory ruch na krzyżówce z 12 Marca i Pucką, tam widać, że te światła muszą się zmieniać rzadziej. Główna w Redzie bez większych trudnej, tak samo główne skrzyżowanie. Pucka jest za to przykładem jak można powoli jechać do domu, tam na pewno stracimy sporo czasu. Wracając do samej Redy wolniej przejedziemy osiedle przy Młynie i okolice aquaparku a główna trasa do Rumi wygląda przyjaźnie. Za wiaduktem w Rumi pojawiają się utrudnienia. Na tę chwilę ciężko się przedostać przez Dąbrowskiego, delikatne utrudnienia na Kosynierów i Dębogórska, zawłaszcza przy rondzie. W trójmieście postoimy też dłużej jadąc przez Grabówek czy Chylonię. Uważajmy na Hutniczą, tam zdecydowanie ciężko na szybki powrót do domu. A tego życzę.

09:27

Zdecydowanie spokojniej niż przed godziną jest już na krajowej szóstce. Niespodziewanych utrudnień nie trzeba się obawiać na trasie z Lęborka do Wejherowa. Niewielkie spowolnienia są możliwe tylko w Kębłowie. Nieznaczne utrudnienia mogą wystąpić na objeździe wojewódzkiej 218-stki w Warszkowie. Nadal spory ruch panuje też na Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie trwa spokojny poranek na drogach. Nieco większe poruszenie da się jeszcze odczuć na ulicach Sobieskiego, Rzeźnickiej i Przemysłowej. Z kolei krajowa szóstka może się przytykać na wysokości Węzła Zryw. W Redzie najpoważniejsze utrudnienia utrzymują się jeszcze na Puckiej, choć i tam da się jechać dość płynnie, mimo że nieco wolniej. Po porannych utrudnieniach stopniowo stabilizuje się sytuacja na krajowej szóstce w Rumi. Zmianę świateł można jednak stracić jeszcze w okolicach galerii handlowej. Poza tym zwalniamy przede wszystkim na Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni miejscowe utrudnienia są możliwe jeszcze na głównych ulicach prowadzących w stronę śródmieścia, a więc na Morskiej, Janka Wiśniewskiego i Hutniczej. Nadal przytyka się też zjazd z Płk. Dąbka na Kwiatkowskiego, ale sytuacja poprawia się z każdą minutą. Około kilometrowe spowolnienie uformowało się na Obwodnicy Trójmiasta, na wysokości Osowej, na jezdni w stronę autostrady. Inne odcinki ekspresówki są w pełni przejezdne. Bez przeszkód można przemieszczać się głównymi drogami powiatu puckiego. Redukcja prędkości na pewno przyda się przed rondami w Krokowej i Gnieżdżewie. W centrum Pucka nadal zwalniamy na Wojska Polskiego i Wejherowskiej. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma za to na wojewódzkiej 216-stce w stronę Władysławowa.

08:27

Zagęścił się ruch na krajowej szóstce między Kębłowem a Gościcinem – zator w tym miejscu liczy obecnie około kilometr. W Bolszewie zakorkowała się ulica Zamostna między rondem a zjazdem na krajówkę. Tłoczno jest także na Szkolnej. W Wejherowie spory ruch panuje na ulicach Batalionu Morskiego, Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja. W Redzie natomiast redukcja prędkości będzie konieczna na skrzyżowaniu Wejherowskiej i Drogowców. Możliwe są też utrudnienia na Puckiej, zwłaszcza przy dojeździe do przejazdu kolejowego. W Rumi nie odpuszczają jeszcze utrudnienia na Grunwaldzkiej i Sobieskiego, na jezdni w stronę Gdyni. Sprawnie można się poruszać równoległymi ulicami, czyli Cegielnianą i Towarową. Tego, niestety, nie da się podziewać o ulicach Starowiejskiej, Dąbrowskiego i Dębogórskiej. W Gdyni najpoważniejsze spowolnienie dotyczy całej długości ulicy Hutniczej, w stronę estakady. Wolniej pojedziemy też na końcowym odcinku Janka Wiśniewskiego, przy Węźle Ofiar Grudnia 70, a także Morską w kierunku centrum, od Chyloni do Grabówka. Utrudnień można się spodziewać na południowym odcinku Obwodnicy Trójmiasta, między Szadółkami a Węzłem Południe. Inne odcinki ekspresówki są przejezdne. Mogą lekko korkować się okolice dojazdu do ronda w Krokowej, u zbiegu wojewódzkiej 213-stki i 218-stki. Niewielkie spowolnienie jest możliwe na 216-stce w Celbowie. W Pucku poranne poruszenie można odczuć na ulicach Wojska Polskiego i Wejherowskiej. We Władysławowie nasilony ruch panuje już na Gdańskiej i Żwirowej.

07:26

Na razie dość spokojnie jest jeszcze na ulicach Redy. Wyjątkiem mogą być okolice przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Puckiej i skrzyżowanie Łąkowej z Obwodową. Zdecydowanie większy ruch panuje już w Rumi, zwłaszcza na krajowej szóstce, na jezdni w stronę Gdyni. Korek zaczyna się w tym przypadku u wylotu ulicy Ceynowy, a kończy – na skrzyżowaniu Towarowej i Sobieskiego. Jeśli chodzi o Gdynię, spowolnienie jest nieuniknione na Hutniczej, od granicy z Rumią do Puckiej. Na północy miasta korkują się przede wszystkim ulice Płk. Dąbka, Zielona, Bosmańska i Unruga. Morska w stronę centrum najmocniej przytyka się na Cisowej, Leszczynkach i Grabówku. Niespodziewanych utrudnień nie ma za to na Obwodnicy Trójmiasta. Redukcja prędkości jest konieczna dopiero na krańcowych odcinkach tej trasy, a więc przy zjeździe na Chyloni i przed bramkami na autostradzie. Dość sprawnie można się też poruszać krajową szóstką z Lęborka do Wejherowa. Spowolnienia, tradycyjnie o tej porze, są możliwe w Kębłowie i Gościcinie. W Wejherowie natomiast zwalniamy przede wszystkim na Sobieskiego, Przemysłowej i 12 Marca. Wszystkie główne drogi powiatu puckiego są przejezdne. Punktowych utrudnień można się spodziewać na ulicach Żeromskiego w Kosakowie, Pomorskiej w Dębogórzu i Kaszubskiej w Pierwoszynie. We Władysławowie zagęszcza się ruch na Gdańskiej u wylotu Drogi Chłapowskiej. Utrudnienia są też możliwe na Starowiejskiej, przy zjeździe z półwyspu.