Informacje z dróg

11.07.2023

14:52

Raport drogowy

W Wejherowie w centrum miasta zaczynają pojawiać się zatory. Podobnie sytuacja może wyglądać na Gościcińskiej Górce. W Redzie przede wszystkim nogę z gazu kierowcy mogą zdjąć na ulicy Gdańskiej w kierunku Wejherowa oraz na ulicy Puckiej.

14:51

Raport drogowy

Na utrudnienia mogą narzekać kierowcy w nadmorskich miejscowościach w powiecie puckim. Spore natężenie ruchu widać na drodze wojewódzkiej numer 215 przez Karwię, Jastrzębią Górę, Rozewie, Chłapowo, Władysławowo aż do Chałup. Wolniej możemy też pojechać w Jastarni i Juracie.

05.07.2023

08:09

Raport drogowy

Niewielkie zatory widać na wyjazdach z ulicy Przemysłowej i Ofiar Piaśnicy w Wejherowie. W centrum miasta sytuacja nie wygląda najgorzej.

08:09

Raport drogowy

Jadąc w kierunku Lęborka dość płynnie powinniśmy przejechać przez gościcińską górkę. Również o tej porze nie widać większych trudności z przemieszczaniem się przez główne arterie Redy i Rumi. Za to częściej nogę na hamulec naciśniemy na ulicy Hutniczej łączącej Gdynię z Rumią.

28.06.2023

09:12

Raport drogowy

W Wejherowie niewielkie zatory widać w centrum miasta. Przez Redę powinniśmy przejechać bez większych trudności. W Rumi większe natężenie ruchu jest na fragmencie ulicy Sobieskiego w kierunku Gdyni między ulicami Kombatantów i Górniczą.

Z kolei jazdą kierowcy mogą relaksować się podróżując Trasą Kaszubską.

09:11

Raport drogowy

Zaczyna pojawiać się zator w nadmorskich miejscowościach w powiecie puckim. Wolniej możemy pojechać drogą wojewódzką numer 215 między Jastrzębią Górą, a Władysławowem. Na Półwyspie Helskim częściej na hamulec możemy nacisnąć w Jastarni.

09:11

Raport drogowy

Korkuje się wylot z Obwodnicy Trójmiasta przy ulicy Morskiej w Gdyni.

26.06.2023

15:14

Raport drogowy

Na drogach w nadmorskich miejscowościach widać już, że rozpoczął się sezon letni. Większego natężenia ruchu kierowcy mogą spodziewać się na drodze wojewódzkiej numer 215 między Karwią, a Władysławowem. Fragmentami, wolniej niż pozwalają na to przepisy, pojedziemy również na samym Półwyspie Helskim, szczególnie w Chałupach i Jastarni.

15:14

Raport drogowy

Korek widać również na ulicy Puckiej w Redzie przy wyjeździe na ulice Gdańską. Również zderzak w zderzak kierowcy pojadą główną arterią w kierunku Wejherowa przy skrzyżowaniu z ulicą Łąkową.

15:14

Raport drogowy

W Wejherowie tradycyjnie o tej porze większy ruch jest w centrum miasta. Częściej na hamulec można również nacisnąć na gościcińskiej górce w kierunku Lęborka. Z kolei podróżując w kierunku Gdyni w większą cierpliwość kierunku muszą uzbroić się jadąc ulicą Hutniczą w Rumi. Przede wszystkim droga korkuje się przy Kwiatkowskiego.

09:50

Raport drogowy

Zwiększyło się natężenie ruchu w centrum grodu Wejhera. Szczególnie pogorszyła się płynność jazdy na ulicy Sobieskiego. Warto też omijać przejazd kolejowy przy ulicy Sienkiewicza. Większe natężenie ruchu widać również na skrzyżowaniu dawnej drogi krajowej numer sześć z ulicami 12 Marca oraz Rybacką oraz na pasie w kierunku Gdyni przy węźle „Zryw”. Ale to ze względu na prowadzone prace.

09:50

Raport drogowy

Większych trudności z przejazdem nie widać przez główną arterię w Redzie. Podobnie sytuacja wygląda w Rumi. Jedynie niewielki korek pojawił się na ulicy Sobieskiego przy Urzędzie Miasta. Spokojny ruch odbywa się na ulicy Hutniczej łączącej Rumię z Gdynią.

21.06.2023

14:38

Raport drogowy

Na Półwyspie Helskim większe natężenie ruchu widać od Chałup do Władysławowa. Wolniej kierowcy mogą też pojechać drogą wojewódzką nr 215 między Rozewiem, a Karwią.

14:37

Raport drogowy

Nogę z gazu możemy też zdjąć na Gościcińskiej Górce. O tej porze zaczyna korkować się ulica Hutnicza łącząca Rumię z Redą.

14:35

Raport drogowy

Korkuje się centrum Wejherowa. Wolniej pojedziemy ulicą Sobieskiego, Sienkiewicza oraz 3 Maja przy rondzie przy wejherowskim deptaku. Zator pojawia się również na wyjeździe z ulicy Przemysłowej.