Informacje z dróg

21.09.2020

07:28

Coraz więcej pojazdów przemieszcza się droga krajową numer 6 pomiędzy Wejherowem i Lęborkiem, póki co jednak zachodnim fragmentem głównej drogo regionu jedziemy bez utrudnień. Tego z kolei nie można powiedzieć części wschodniej krajowej szóstki – potężny korek ustawił się w Rumi na Grunwaldzkiej i Jana III Sobieskiego od zjazdu w ulice Parkową aż do Janowa. Tam przyda się sporo cierpliwości. W Rumi nie rozpędzimy się także na dojazdach do Rodna Solidarności. W Wejherowie nogę z gazu ściągamy na dojazdach do drogi krajowej na ulicach Przemysłowej i Chopina, tłoczno też robi się na Jana III Sobieskiego i 3 Maja. Zwalniamy również na ulicy Bolesława Prusa.

18.09.2020

09:27

Nogę z gazu ściągamy we Władysławowie na ulicy Starowiejskiej. Tam napotkamy utrudnienia w ruchu na zarówno na pasie prowadzącym do Helu, jak i z Helu. Zmniejszył się korek, który od wczesnego rana utrudniał jazdę ulicą Jana III Sobieskiego w Rumi w kierunku Gdyni. Teraz w kolejne pojazdów stoimy na wysokości Janowa. Tłoczno jest w Redzie na ulicy Puckiej, ale – co prawda powoli – w miarę płynnie jedziemy w obu kierunkach. W Wejherowie postoimy chwilę czekając na włączenie się do ruchu na krajowej szóstce na ulicach Chopina, Puckiej i Ofiar Piaśnicy. Przybywa tez pojazdów na wspomnianej drodze krajowej pomiędzy Wejherowem i Lęborkiem na wysokości Gościcina.

08:26

Niemal całym regionalnym odcinkiem drogi krajowej numer 6 jedziemy bez większych utrudnień, z wyjątkiem odcinka ulicy Jana III Sobieskiego w Rumi od wiaduktu nad torami kolejowymi do Janowa– tam zderzak w zderzak pojazdy powoli suną w stronę Gdyni. Tłoczno robi się w Kosakowie na dojazdach do ronda na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Chrzanowskiego. W Wejherowie z kolei sznur aut jedzie ulicą Strzelecką i 3 Maja w kierunku centrum miasta, a na Puckiej i Chopina w kolejce czekamy na dołączenie się do ruchu na krajowej szóstce.

07:26

W Wejherowie coraz więcej pojazdów pojawia się na ulicy Jana III Sobieskiego, 3 Maja, Rzeźnickiej i 12 Marca, ale po drogach tego miasta póki co jedziemy bez zatorów. Podobna sytuacja panuje na ulicy Puckiej w Redzie. W Rumi natomiast sporo cierpliwości przyda się na krajowej szóstce, a dokładnie na odcinku pomiędzy wiaduktem nad torami kolejowymi do Janowa na pasie prowadzącym do Gdyni – tam ustawił się spory korek. Przytyka się też Dąbrowskiego i Pomorska w rejonie ronda Unii Europejskiej. Swoje odczekać na luzie trzeba także czekając na zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni. Nogę z gazu ściągamy także we Władysławowie na ulicy Starowiejskiej.

17.09.2020

09:32

Przytyka się ulica Pucka w Redzie. W Rumi nadal mamy korek na Jana III Sobieskiego na pasie w stronę Gdyni na wysokości Janowa. Swoje tez odstać trzeba na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w gdyńskiej Chyloni.

08:27

Przytyka się droga krajowa numer 6 na wysokości Gościcina na pasie prowadzącym w kierunku Wejherowa . W tym mieście zwalniamy przy wjeździe na rondo na skrzyżowaniu ulic Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja, oraz na Chopina przy wjeździe na krajową szóstkę. Pojazdów przybywa w Redzie na ulicy Puckiej a w Rumi wydłuża się korek na Jana III Sobieskiego – postoimy na pasie prowadzącym do Trójmiasta od skrzyżowania z Przemysłową aż do Janowa. W Kosakowie przyhamować trzeba na wjazdach na rondo na krzyżówce Żeromskiego i Chrzanowskiego.

07:26

Zwalniamy jadąc od strony Lęborka krajową szóstką dojeżdżając do Gościcina. Przybywa także samochodów na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie tłoczno robi się na Jana III Sobieskiego i 12 Marca, swoje odczekać także trzeba na Ofiar Piaśnicy i Chopina chcąc włączyć się do ruchu na drodze krajowej. W Redzie nie rozpędzimy się na ulicy Gniewowskiej a w Rumi sznur samochodów bardzo powoli sunie ulicą Jana III Sobieskiego w kierunku Gdyni - korek ciągnie sie od wiaduktu nad torami kolejowymi do Janowa. Sporo pojazdów napotkamy również na Pomorskiej, Dąbrowskiego oraz Hutniczej.

16.09.2020

16:23

Korkuje się droga krajowa nr 6 na wysokości Gościcina. Sporo pojazdów napotkać można również na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie stoi ulica Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja oraz 12 Marca. W Redzie stoimy na Puckiej i Gdańskiej. W Rumi cierpliwość się przyda jadąc od wiaduktu do Janowa na Jana III Sobieskiego w kierunku Gdyni

08:25

Sznur samochodów ustawia się na drodze krajowej numer 6 pomiędzy Wejherowem i Lęborkiem na wysokości Gościcina. Pojazdów przybywa też na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie hamujemy na ulicach Ofiar Piaśnicy i Chopina przy dojazdach do krajowej szóstki. Jeśli chodzi o tę trasę to korek w Rumi, na Jana III Sobieskiego tworzy się już przed wiaduktem nad torami kolejowymi aż do Janowa na pasie prowadzącym do Trójmiasta. Tłoczno robi się także na ulicy Żeromskiego w Kosakowie. Utrudnień należy się także spodziewać na ulicy Starowiejskiej we Władysławowie, gdzie trwa remont drogi.

07:22

Korek tworzy się na Jana III Sobieskiego w Rumi pomiędzy wiaduktem nad torami a Janowem na pasie w kierunku Gdyni. W tym mieście sznurek samochodów ustawia się także na ulicach Dąbrowskiego, Pomorskiej i Hutniczej. Przybywa także samochodów na ulicy Puckiej w Redzie, ale póki co ruch odbywa się tam płynnie. W Wejherowie coraz więcej pojazdów wjeżdża na ulice Jana III Sobieskiego. Swoje odczekać też trzeba na włączenie się do ruchu na krajowej szóstce – kolejki ustawiają się na Przemysłowej i Chopina.

15.09.2020

15:47

Kierowcy jadący z Wejherowa w kierunku Lęborka krajową szóstką muszą wrzucić niższe biegi na wysokości Gościcina. Nie da rady rozpędzić się również na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie korkuje się Jana III Sobieskiego, Świętego Jana i Batalionu Morskiego. Na luz trzeba też wrzucić na 3 Maja. W Redzie korek ustawił się na Puckiej w kierunku Trójmiasta i na Gdańskiej w kierunku Pucka. W Rumi cierpliwość przyda się na Jana III Sobieskiego pomiędzy Janowem a wiaduktem nad torami kolejowymi. W Kosakowie z koli sznur samochodów rośnie na ulicy Żeromskiego i Derdowskiego w kierunku Pierwoszyna.

09:27

W Wejherowie nie rozpędzimy się na ulicach Jana III Sobieskiego i Świętego Jana. Sporo pojazdów napotkamy także na Rzeźnickiej, Jeśli chodzi o drogę krajową numer 6, to sporo cierpliwości przyda się na Jana III Sobieskiego w Rumi pomiędzy wiaduktem a Janowem – tam nadal zderzak w zderzak powoli suniemy w kierunku Gdyni. We Władysławowie z kolei przytyka się ulica Starowiejska, nogę z gazu ściągamy także czekając na wjazd na rondo główne ulicami Gdańską i Żeromskiego.

08:28

Nadal spore utrudnienia czekają kierowców, którzy wzdłuż drogi krajowej numer 6 jadą z Rumi do Gdyni - sznur samochodów ustawia się od wiaduktu nad torami kolejowymi do Janowa. Sporo pojazdów porusza się także ulicą Pucką w Redzie w obu kierunkach, tam się nie rozpędzimy. W Wejherowie przyhamować trzeba przy wjeździe na rondo na skrzyżowaniu ulic Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja, a na swoją kolej aby włączyć się do ruchu na krajowej szóstce czekamy na Batalionu Morskiego, Chopina, Przemysłowej i Puckiej.

07:32

Rośnie korek na ulicy Jana III Sobieskiego w Rumi na pasie prowadzącym w kierunku Gdyni, w kolejce stoimy już od wiaduktu nad torami kolejowymi do Janowa. Rośnie ruch na ulicy Żeromskiego w Kosakowie, tłoczno się robi na rondzie na skrzyżowaniu z ulicą Chrzanowskiego. W Redzie biegi redukujemy na ulicy Puckiej. W Wejherowie swoje odstać trzeba przy wjzdach na drogę krajową nr 6 na Chopina i Ofiar Piaśnicy. Nie rozpędzimy się także na Jana III Sobieskiego i 3 Maja jadąc w stronę centrum miasta.

14.09.2020

09:26

Nadal spore utrudnienia czekają kierowców na drodze krajowej nr 6 w Rumi - na pasie prowadzącym w kierunku Trójmiasta sznur samochodów zderzak w zderzak powoli sunie od wiaduktu nad torami kolejowymi aż do Janowa. W tym mieście zwalniany też na Dąbrowskiego i Dębogórskiej. W Redzie biegi redukujemy na Gdańskiej jadąc w kierunku Półwyspu Helskiego, tłoczno też robi się na ulicy Puckiej w obu kierunkach. W Wejherowie na swoją kolej trzeba poczekać przy dołączaniu się do ruchu na krajowej szóstce, a więc na ulicach Chopina, Ofiar Piaśnicy i Przemysłowej. Nogę z gazu ściągamy także we Władysławowie na ulicy Starowiejskiej, a więc przy wjeździe na Półwysep Helski, jadąc w obu kierunkach.