Informacje z dróg

15.01.2021

16:26

Nie poprawiła się sytuacja w Gdyni. Nadal bardzo dużym wyzwaniem jest przejazd Hutniczą, Morską czy estakadą Kwiatkowskiego. Na wagę złota będzie także cierpliwość na Chylońskiej, Północnej, Piaskowej, Puckiej, Kieleckiej, Małokackiej czy Witomińskiej.

W Kosakowie korkuje się na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego. W Rumi natomiast kierowcy zwolnić muszą na Sabata, Generała Henryka Dąbrowskiego, Dębogórskiej czy Jana III Sobieskiego. Biegi redukujemy także na Kosynierów, Żwirki i Wigury, Cegielnianej, Zbychowskiej i Towarowej.

W Redzie zwalniamy na Gdańskiej jadąc w kierunku Wejherowa, na Morskiej, Obwodowej i Puckiej. Natomiast w Wejherowie przetyka się Przemysłowa z Graniczą, Gdańska i Górka Gościcińska. Biegi redukujemy także w Bolszewie na Zamostnej, Długiej i Strażackiej.

15:39

W Wejherowie biegi redukujemy na 3 Maja, Jana III Sobieskiego, Henryka Sienkiewicza, a także na Rzeźnickiej, Fryderyka Chopina i Tadeusza Rejtana. Przetyka się Górka Gościcińska i Zamostna w Bolszewie. W Redzie tradycyjnie korkuje się na Gdańskiej w kierunku Wejherowa. Kierowcy zwolnią też na Puckiej. Spory ruch na ulicy Kosynierów w Rumi. Z utrudnieniami trzeba liczyć się na Generała Henryka Dąbrowskiego, Dębogórskiej, Sabata czy Jana III Sobieskiego. Nogę z gazu zdejmujemy także na Grunwaldzkiej. Korkuje się ulica Derdowskiego i Stefana Żeromskiego w Kosakowie. Ze sporymi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy na Hutniczej Morskiej i estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni. Korek jest też na Janka Wiśniewskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka, Bosmańskiej i Admirała Józefa Unruga. Testem na cierpliwość jest również przejazd Chylońską, Piaskową, Północną, Kartuską i Kcyńską

09:26

Spokojniej się zrobiło na drogach regionu. Nie oznacza to jednak że obędzie się bez utrudnień, zwalniamy bowiem na wysokości Gościcina w ciągu drogi krajowej numer 6. Rośnie też kolejka pojazdów na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni. Biegi redukujemy także na trasie z Nowego Dworu Wejherowskiego do Redy. W Wejherowie więcej aut napotkamy na ulicy Chopina, Świętego Jana i Rzeźnickiej, ale rych odbywa się co prawda wolno, ale w miarę płynnie.

08:24

Poprawiła się nieco sytuacja na drodze numer 216 pomiędzy Redą i Władysławowem, ruch jest bardziej płynny. Podobnie na drodze 218 pomiędzy Wejherowem i Krokową. Natomiast nadal sporo samochodów napotkamy na drodze 224 pomiędzy Wejherowem Sopieszynem oraz 218 również pomiędzy Wejherowem i Chwaszczynem. Tłok też panuje na Obwodnicy Trójmiasta, ale większych zatorów nie ma, postoimy jedynie przy zjeździe z tej trasy w Chyloni. Przytyka się z kolei droga krajowa numer 6 w Rumi na wysokości wiaduktu nad torami kolejowymi w kierunku Gdyni oraz ulice Pomorska i Dąbrowskiego w tym samym kierunku.

07:25

Kolejka samochodów ustawiła się na drodze krajowej numer 6 na wysokości Gościcina jadąc w kierunku Wejherowa. Sporo pojazdów napotkamy tez na ulicach Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie zwalniamy na leśnym odcinku ulicy Strzeleckiej na obu pasach. Nie rozpędzimy się na drogach numer 224 od Sopieszyna do Wejherowa oraz 218 od Koleczkowa także do Wejherowa. Gęsto jest także na krajowej szóstce od Wejherowa po Rumię, wzdłuż tej ulicy trzeba zapomnieć o wrzuceniu wyższych biegów jadąc w obu kierunkach. Podobnie jak na ulicy Puckiej w Redzie. Nogę z gazu ściągamy także na drodze 218 pomiędzy Wejherowem i Krokową, na drodze 216 od Redy do Władysławowa oraz a drodze 213 pomiędzy Połczynem i Krokową.

14.01.2021

16:42

W Wejherowie przetyka się na Tadeusza Rejtana, Rzeźnickiej oraz Strzeleckiej. Kierowcy zwolnią też na Gdańskiej, Górce Gościcińskiej i na Zamostnej w Bolszewie.

W Redzie spory korek na Gdańskiej. W cierpliwość muszą uzbroić się kierowcy jadący z kierunku Wejherowa. Duży ruch jest także na Obwodowej oraz Morskiej.

W Rumi natomiast biegi redukujemy na Generała Henryka Dąbrowskiego, Dębogórskiej czy Jana III Sobieskiego. Przetyka się na Partyzantów, Tysiąclecia, I Dywizji Wojska Polskiego, a także na Towarowej, Zbychowskiej i Wileńskiej.

Jeśli chodzi o Gdynię to bardzo dużo cierpliwości potrzeba będzie na ulicy Hutniczej. Korkuje się również na Północnej, Chylońskiej, estakadzie Kwiatkowskiego, Admirała Józefa Unruga, Bosmańskiej i Pułkownika Stanisława Dąbka.

15:27

Nieciekawa sytuacja w Redzie, gdzie postoimy w korku na Gdańskiej od skrzyżowania z ul. Szkolną oraz na Puckiej. W Rumi przytyka się Sobieskiego od wiaduktu oraz Sabata i Dębogórska. Gęsto także na Dąbrowskiego. Korkuje się Derdowskiego w Kosakowie. Za to w Wejherowie zwolnimy na Puckiej, Chopina i Św. Jana. W cierpliwość trzeba się uzbroić także ba Gościcińskiej Górce i na ul. Słonecznej. Poczekamy także na Chłopskiej w Luzinie.

08:26

Nadal potężne utrudnienia mamy na Obwodnicy Trójmiasta. W okolicy Chwarzna doszło do wypadku. Korek na pasie prowadzącym do Gdyni ciągnie się od Osowej, a z drugiej strony postoimy od Chyloni. Kto może, niech omija tę trasę. W związku z ta sytuacja stoi też trasa Kwiatkowskiego od Gdyni w kierunku obwodnicy. Spowolnienia należy także spodziewać się na ulicy Gdańskiej w Redzie jadąc w kierunku Wejherowa. W tym z kolei mieście postoimy czekając na włączenie się do ruchu na drodze krajowej numer 6. A jeśli już jesteśmy na krajówce, to tłoczno zaczyna się robić na wysokości Gościcina w kierunku Lęborka.

13.01.2021

16:23

W Wejherowie przetyka się 3 Maja, Henryka Sienkiewicza i Wniebowstąpienia. Spory ruch jest na Fryderyka Chopina, Rzeźnickiej i Generała Władysława Sikorskiego. Korkuje się także na Górce Gościcińskiej i w Bolszewie na Zamostnej.

W Redzie korek na Gdańskiej w kierunku Wejherowa oraz na Puckiej i Morskiej.

W Rumi przetyka się na Kosynierów, Cegielnianej, Zbychowskiej i Towarowej. Korkuje się na Dębogórskiej, I Dywizji Wojska Polskiego i na Generała Henryka Dąbrowskiego. W cierpliwość muszą się uzbroić kierowcy przemierzający ulicę Sabata i Jana III Sobieskiego.

W Kosakowie biegi redukujemy na Stefana Żeromskiego i Derdowskiego, a w Gdyni przede wszystkim na Hutniczej i estakadzie Kwiatkowskiego. Przetyka się Piaskowa, Północna, Pucka, Kartuska i Chylońska. Kierowcy nie rozpędzą się na Pułkownika Stanisława Dąbka, Admirała Józefa Unruga i Bosmańskiej.

15:24

Zwolnimy w Redzie na Gdańskiej w pobliżu skrzyżowania z Łąkową oraz na Puckiej. W Rumi tłoczno na Dębogórskiej, Dąbrowskiego i Ceynowy. Hutnicza korkuje się do skrzyżowania z Pucką w kierunku Rumi. W Wejherowie zwolnimy na Sienkiewicza, 12 Marca, Św. Jana i Św. Jacka. Korek na Gościcińskiej Górce. Nogę z gazu zdejmiemy także na Zamostnej w Bolszewie.

15:24

Zwolnimy w Redzie na Gdańskiej w pobliżu skrzyżowania z Łąkową oraz na Puckiej. W Rumi tłoczno na Dębogórskiej, Dąbrowskiego i Ceynowy. Hutnicza korkuje się do skrzyżowania z Pucką w kierunku Rumi. W Wejherowie zwolnimy na Sienkiewicza, 12 Marca, Św. Jana i Św. Jacka. Korek na Gościcińskiej Górce. Nogę z gazu zdejmiemy także na Zamostnej w Bolszewie.

09:15

Zakończyły się poranne utrudnienia, ale są miejsca, gdzie zwolnimy. Przypominamy o kolizji w Sopieszynie na trasie Wejherowo - Szemud. Tir wypadł z drogi, a jezdnia jest zablokowana. Nie ma poszkodowanych. W Redzie tłoczno na krajowej szóstce w pobliżu skrzyżowania z Łąkową. Przez Hutniczą i Rumię przejedziemy bez utrudnień. W Wejherowie nogę z gazu spuścimy na ul. Puckiej i Kochanowskiego. Przytyka się Chopina w pobliżu Leśnictwa Nanice. Zwolnimy na Gościcińskiej Górce.

08:55

Tir wypadł z drogi przed Sopieszynem na trasie Wejherowo - Szemud. Droga jest zablokowana. Nie ma poszkodowanych

08:19

To nie będzie łatwy poranek dla kierowców w Redzie. Postoimy na Gdańskiej w pobliżu skrzyżowania z Łąkową oraz zwolnimy na Puckiej. Przez Hutniczą powinniśmy przejechać sprawnie. W Wejherowie noga z gazu na ul. Batalionu Morskiego i Chopina. Gęsto także na Szkolnej w Bolszewie oraz na Szerokiej i Słonecznej. Przez pozostałe trasy regionu powinniśmy przejechać sprawnie i bez utrudnień.

07:28

Coraz więcej pojazdów pojawia się na ulicy Zamostnej w Bolszewie oraz Jana III Sobieskiego w Wejherowie. W tym mieście spowolnienia trzeba także się spodziewać na rondzie na skrzyżowaniu Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja. W Redzie zwalniamy na Gdańskiej jadąc zarówno do Trójmiasta jak i do Wejherowa w okolicach kościoła. Natomiast w Rumi na luz wrzucamy dojeżdżając do krzyżówki Dąbrowskiego i Starowiejskiej. Niestety wydłuża się także kolejka przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.