Informacje z dróg

29.05.2023

14:30

W dniu 31.05.2023 r. (ŚRODA) od godz. 12:00 nastąpi zamknięcie odcinka ul. Wejherowskiej w Pucku w związku z realizacją inwestycji pn. „Modernizacja nawierzchni ul. Wejherowskiej i ul. Nowy Świat w Pucku”. Zamknięty zostanie odcinek od Ronda Solidarności do Ronda Macieja Płażyńskiego (oba ronda pozostają w pełni PRZEJEZDNE).

08:30

Płynnie, zarówno w stronę Lęborka, jak i Gdyni pojedziemy gościcińską górką w Gościcinie, natomiast dużo gorzej jest teraz właściwie w całym Bolszewie. Korek tworzy się zarówno na ulicy Zamostnej, jak i Szkolnej.

Duży ruch, choć nadal bez korków jest obecnie na ulicy Sobieskiego, Strzeleckiej i Kwiatowej w Wejherowie. Na ulicy 12 Marca zatrzymamy się jedynie przy zjeździe na byłą krajową szóstkę.

Większych problemów nie napotkają kierowcy poruszający się w stronę Obwodnicy Trójmiasta. Nogę z gazu zdejmą jedynie kierowcy w centrum Redy i Rumi. Natomiast przy samym wyjeździe z Obwodnicy jest teraz mały korek.

25.05.2023

09:33

Raport drogowy na godz. 9.30

Kierowcy podróżujący w tej chwili ulicą Rzeźnicką w Wejherowie muszą nieco uzbroić się w cierpliwość. Podobnie wygląda sytuacja na ulicy Puckiej na przejeździe kolejowym.

Korkuje się też ulica Graniczna przy wyjeździe na ulicę Przemysłową. Zator widać również na ulicy Roszczynialskiego przy śmiechowskim cmentarzu.

Natomiast przez główne arterie Małego Trójmiasta powinniśmy przejechać bez większych trudności. Rozluźnił się również ruch na ulicy Hutniczej. Kierowcy korzystający z Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdańska w korku mogą stanąć w okolicy estakady Kwiatkowskiego.

07:59

Raport drogowy. Godz. 8.30

W zatorze mogą utknąć kierowcy na ulicy Rzeźnickiej w Wejherowie. Wolniej możemy też pojechać ulica Chopina w kierunku wyjazdu na byłą drogą krajową szóstkę.

Korkuje się też ulica Przemysłowa przy rondzie Solidarności.

W Redzie możemy wolniej pojechać ulicą Pucką w kierunku wyjazdu na ulicę Gdańską. Przez Małe Trójmiasto powinniśmy przejechać bez większych trudności. O tej porze kierowcy muszą większą cierpliwością wykazać na na ulicy Hutniczej łączącej Rumię z Redą.

Jeżeli chodzi o Obwodnicę Trójmiasta w okolicy estakady Kwiatkowskiego tworzy się korek. Spokojny ruch jest na Trasie Kaszubskiej.

19.05.2023

09:15

Większy ruch jest teraz na ulicy Sobieskiego i Batalionu Morskiego. Nieco korkuje się ulica Rzeźnicka i Pucka. Nogę z gazu zdjąć muszą się też kierowcy poruszający się ulicą Chopina i Orzeszkowej. Bardzo spokojnie jest teraz na byłej szóstce zarówno w stronę Lęborka i Gdyni. Kierowcy zwolnić będą musieli jedynie w okolicy budowy węzła Zryw, ale do tej sytuacji będziemy musieli na jakiś czas się przyzwyczaić.

17.05.2023

09:26

Raport drogowy z godz. 9

Spokoju życzymy kierowcom, którzy przemieszczać się będą o tej porze ulicami Dworcową, Świętego Jana i Strzelcką w Wejherowie. W tych miejscach przez miasto pojedziemy nieco wolniej.

Luźniej zrobiło się na gościcińskej górce. Podobnie większych trudności w przejeździe nie powinno być przez Redę oraz Rumię. Niewielkiego zatoru kierowcy mogą spodziewać się na ulicy Hutniczej w Gdyni. Jeżeli mowa o tym mieście, to trójmiejska obwodnica jest przejezdna. Jedynie w okolicy zjazdu na estakadę Kwiatkowskiego sąinformacje o prowadzonych robotach budowlanych.

Problemów z dużym natężeniem ruchu nie widać na Trasie Kaszubskiej.

08:33

Raport drogowy

Nogę z gazu zdejmą kierowcy na ulicy Sobieskiego w Wejherowie. Wolniej pojedziemy też ulicą Przemysłową. W Wejherowie warto też omijać przejazd kolejowy przy ulicy Sienkiewicza.

Spore natężenie ruchu jest również na ulicy Zamostnej w Bolszewie przy wyjeździe na byłą krajówkę. Kierowcy muszą też uzbroić się w cierpliwość na gościcińskiej górce.

Przez główną arterię Redy i Rumi powinniśmy przejechać spokojnie. Jeżeli w Rumi wjedziemy na ulicę Hutniczą możemy spodziewać się stania w korku.

Obwodnica Trójmiejska i Trasa Kaszubska są przejezdne.

16.05.2023

15:04

Za dużą prędkością nie pojedziemy ulicami Rzeźnicką, Świętego Jana aż do tunelu na Węźle „Kwiatowa” w Wejherowie. Nogę z gazu kierowcy zdejmą też na ulicy Sobieskiego, zwłaszcza w okolicy skarbówki.

Główną arterię miasta, czyli ulicą I Brygady Pancernej Wojska Polskiego powinniśmy przejechać bez większych trudności.

Korkuje się za to gościcińska górka, wolniej będziemy też przemieszczali się ulicą Pucką w Redzie w okolicy skrzyżowania z byłą drogą krajową. Duże natężenie ruchu widać też na wiadukcie w Rumi, a także na ulicy Dąbrowskiego i Gdańskiej również w Rumi.

Z kolei ulica Hutniczą zaczyna się korkować na gdyńskim odcinku. Natomiast na trójmiejskiej obwodnicy powinniśmy bardziej uważać w okolicy Chwarzna.

TS

10:21

Kierowcy jadący przez Wejherowo nie mają powodów do nerwów. Generalnie droga jest przejezdna. Na ulicy I Brygady Pancernej Wojska Polskiego zwolnimy jedynie przy centrum handlowym w okolicy peronu Nanice.

W Wejherowie wolniej pojedziemy ulicą Rzeźnicką i zator widać na ulicy Przemysłowej. Problemów z dużym natężeniem ruchu nie widać na gościcińskiej górce. Podobnie jest na ulicy Puckiej w Redzie. Jednak nogę z gazu zdejmiemy na niektórych odcinkach ulicy Gdańskiej.

Przez Rumię kierowcy również powinni przejechać bez większych trudności. Śmiało można korzystać z ulicy Hutniczej. Spokojnie możemy też podróżować przez trójmiejską obwodnicę oraz Trasę Kaszubską.

Pogoda wprawdzie dzisiaj nie sprzyja wycieczkom, ale jeżeli ktoś wybiera się teraz na Hel, to nerwów na staniu w korkach nie straci.

TS

07:26

Korkuje się gościcińska górka w kierunku Wejherowa. Nie ma utrudnień na Trasie Kaszubskiej.

10.05.2023

09:20

Korek na obwodnicy niestety się powiększa będziemy już stali przed węzłem Karwiny w kierunku Gdyni, tym samym wjazd na trasę Kaszubską jest utrudniony. Obwodnica w kierunku A1 mocno zwolnimy też w miejscu przebudowy wjazdu na S7.

09:20

Spacerowa do Oliwy korek jeszcze większy przez zator na obwodnicy. Bez większych utrudnień przejedziemy od Gościcina do Rumi i nawet dalej do Gdyni. Podobnie Redy do Władysławowa. Jak zdołamy wjechać na trasę Kaszubską to pojedziemy bez utrudnień.

09.05.2023

15:18

Niestety korki w Gdyni na ulicy Morskiej od Dworca w kierunku Rumi. Janka Wiśniewskiego też stoi do estakady Kwiatkowskiego. Zjazd z obwodnicy do Morskiej też korek, tak jak na odcinku obwodnicy w kierunku A1 od Osowy.

15:18

Z Gościcina do Rumi pojedziemy bez utrudnień podobnie z Redy do Władysławowa. W Wejherowie już jest wzmożony ruch w centrum i musimy zwolnić przy głównych rondach.

08.05.2023

10:17

Trasa Kaszubska przejezdna. Spacerowa w Gdańsku też bardzo wolno w stronę Oliwy. Obwodnica na wysokości Pruszcza stoi w kierunku Gdańska do zjazdu Rotmanka.