Informacje z dróg

16.04.2021

16:32

W Bolszewie korkuje się na Zamostnej i Długiej.

16:32

W Redzie przytyka się na Gdańskiej. Dużo cierpliwości przyda się na Obwodowej i Kazimierskiej. Korek jest na pasach w obu kierunkach. Korkuje się też na Morskiej na pasie prowadzącym w stronę Wejherowa.

16:32

W Rumi kierowcy nie rozpędzą się na Kosynierów, Dębogóskiej, Floriana Ceynowy i Generała Henryka Dąbrowskiego. Wzmożony ruch jest na Świętojańskiej, 3 Maja, Wileńskiej i Sabata. Dłużej postoimy na Jana III Sobieskiego jadąc w kierunku Gdyni.

16:32

Sporo wyzwań czeka na kierowców także w Gdyni. Spory korek na estakadzie Kwiatkowskiego, ale także na Hutniczej, Morskiej, Puckiej, Północnej i Chylońskiej.

16:32

Dobra informacja dla kierowców przejeżdżających przez Kosakowo. Uspokoiła się sytuacja na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego.

16:31

Pogorszyła się sytuacja w Wejherowie. Zwalniamy na Jana III Sobieskiego, Strzeleckiej, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Nie rozpędzimy się na Fryderyka Chopina, Pomorskiej i Jana Kochanowskiego. Trudna sytuacja jest również na krajowej „szóstce” na wysokości Gościcina.

15:21

W Redzie nie pojedziemy za szybko Obwodową.

15:21

W Rumi zwalniamy na Dębogórskiej, Kosynierów i Starowiejskiej. Korkuje się Generała Henryka Dąbrowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego i Józefa Wybickiego.

15:21

Spory ruch jest w Gdyni. Sporo samochodów przemieszcza się estakadą Kwiatkowskiego, Hutniczą i Morską. Korkuje się też na Chylońskiej, Kartuskiej i Pułkownika Stanisława Dąbka.

15:21

W Kosakowie biegi redukujemy na Stefana Żeromskiego.

15:20

W Wejherowie przytyka się na Strzeleckiej, Rzeźnickiej i Myśliwskiej. Kierowcy zwolnić muszą także na Staromłyńskiej, Pomorskiej i na krajowej szóstce – zwłaszcza na wysokości Gościcina. W Bolszewie zaś korkuje się na Zamostnej.

09:25

Uspokoiła się sytuacja na drodze w powiecie wejherowskim. Nie ma utrudnień na DK6 w Gdyni.

09:10

Spokojnie jest dziś na Obwodnicy Trójmiasta, ruch jest umiarkowany, nie ma żadnych spowolnień.

08:48

Gmina Puck: Nie ma utrudnień w Pucku. Z Redy do Władysławowa przejedziemy bez utrudnień.

08:26

Rozluźniła się sytuacja na krajowej szóstce w Rumi Janowo, momentami wciąż się korkuje, ale nie stracimy tam dużo czasu.