Informacje z dróg

26.09.2023

09:07

Luzino póki co, korkuje się w stałych miejscach. W cierpliwość uzbroić się muszą kierowcy znajdujący się na skrzyżowaniu ulic Młyńskiej i Ofiar Stutthofu. Unormowała się z kolei sytuacja w pobliżu kościoła pw. Św. Wawrzyńca. Ruch w tym rejonie jest płynny.

W Gościcinie, duży ruch jest teraz na gościcińskiej górce. Kumuluje się tradycyjnie w okolicach skrzyżowania z ulicą Szeroką i Słoneczna. W cierpliwość kierowcy uzbroić się muszą również w okolicy szkoły podstawowej.

Podobnie tłoczno jest teraz na ulicy Szkolnej w Bolszewie. Kto może, lepiej niech omija te okolice. Problem z płynnością jazdy będą mieli również kierowcy na ulicach Głównej i Zamostnej. Duży ruch jest teraz w okolicach ronda na ulicy Strażackiej.

Przypominamy, że trwa remont ulicy Tartacznej w Wejherowie, więc w tym miejscu kierowcy muszą kierować się dalej na ulicę Przemysłową, która w tej chwili jest w miarę przejezdna.

OR

25.09.2023

08:56

Utrudnienia w ruchu w Luzinie na ulicy Wilczka - trwają prace drogowe. Wprowadzono ruch wahadłowy od skrzyżowania z byłą krajową szóstką do ulicy Lipowej.

20.09.2023

09:34

Korkuje się Obwodnica Trójmiasta za Osową w kierunku Gdyni. korki tworzą się w obu kierunkach.

08:32

Korkuje się Gościcińska Górka. Spory ruch jest na ulicy Sobieskiego w Wejherowie. Nie ma utrudnień na trasie z Wejherowa do Rumi.

14.09.2023

08:33

Raport drgoowy

Korkuje się za to ulica Zamostna w Bolszewie przy wyjeździe na dawną drogę krajową numer sześć. Wolniej możemy też przemieszczać się na gościcińskiej górce w rejonie skrzyżowania z ulicą Szeroką w Gościcinie.

08:33

Raport drogowy

Przez główne arterie Redy i Rumi nie widać większych trudności z przejazdem. Za to częściej na hamulec naciśniemy na ulicy Hutniczej. Zator jest na pasie w kierunku Gdyni.

08:32

Raport drogowy

Leniwie o tej porze pojedziemy ulicą Sobieskiego w Wejherowie. Można tam się spodziewać większego natężania ruchu spowodowanego remontem drogi przy ‘Samochodówce’. Na pozostałych ulicach w grodzie Wejhera o tej porze nie powinno być większych trudności z przejazdem.

13.09.2023

08:36

Nie ma utrudnień na trasie z Redy do Władysławowa.

08:35

Przytyka się ulica Sobieskiego w Wejherowie, tłoczno jest także na Rzeźnickiej, czy Świętego Jana.

08.09.2023

15:22

Raport drogowy

W Rumi w większą cierpliwość muszą uzbroić się kierowcy na ulicy Dębogórskiej. Podobnie sytuacja może wyglądać na ulicy Dąbrowskiego.

O płynnej jeździe kierowcy mogą zapomnieć na ulicy Hutniczej łączącej Rumię z Gdynią. Spore natężenie ruchu widać od skrzyżowania z ulicą Północną do estakady.

15:21

Raport drogowy

O tej porze radzimy omijać centrum Wejherowa. Większego natężenia ruchu możemy spodziewać się na ulicach 3 Maja, Sobieskiego i Sienkiewicza. Częściej nogę na hamulec kierowcy nacisną też na ulicy Kwiatowej. Zator widać też na ulicy Przemysłowej na wyjeździe przy rondzie Solidarności.

15:21

Raport drogowy

W Bolszewie wolniej pojedziemy ulicą Zamostną. Godziny szczytu widać też na głównej arterii w Redzie. W większą cierpliwość muszą uzbroić się kierowcy podróżujący ulicą Pucką.

09:40

Raport drogowy

Spokojnie powinniśmy przejechać przez główną arterię w Redzie. Z kolei w Rumi tylko fragmentami pojawiają się niewielkie zatory. Tak może być między innymi na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Dąbrowskiego. Spowodowane to jest sygnalizacją świetlną.

Poprawiła się za to ruch na ulicy Hutniczej łączącej Rumię z Gdynią. Jazda powinna być płynna.

09:39

Raport drogowy

Poprawiła się sytuacja na ulicy Przemysłowej w Wejherowie. Większych trudności nie widać też w pozostałych częściach miasta.

29.08.2023

14:33

Trwają intensywne prace związane z budową wiaduktu w ciągu dawnej drogi krajowej nr 6. Węzeł Zryw to bezkolizyjne skrzyżowanie, które połączy północną i południową część Wejherowa. W związku z wyłączeniem z ruchu fragmentu ul. Gdańskiej, ruch został poprowadzony trzema pasami jezdni znajdującymi się obok istniejącej drogi w kierunku Gdyni - dwa pasy, które są docelowymi jezdniami i dodatkowym pasem ułożonym z płyt drogowych. Jadący w kierunku Gdyni są kierowani na dwa pasy jezdni, a jadący z Gdyni w kierunku Szczecina – na jeden pas dodatkowy.