19.01.2023 13:00 11 PM

12-letnia tancerka z Wejherowa wystąpi w telewizyjnym show

mat. pras.

12-letnia mieszkanka Wejherowa wystąpi w tanecznym programie TVP2. Emisja „You Can Dance – Nowa Generacja” odbędzie się w najbliższy piątek.

Samanta Piątek ma 12 lat, a od 6 trenuje taniec. Jest uczennicą klasy 6 sportowej w Szkole im. Martyrologii Piaśnicy nr 8 w Wejherowie.

Samanta jest niezwykle pracowita, utalentowana i zdyscyplinowana. W ubiegłym sezonie miała dużo sporo osiągnięć. Między innymi zdobyła czwarte miejsce podczas Krajowych Mistrzostw Polski International Dance Organization. Samanta tańczyła również na Mistrzostwach świata w Słowenii i zdobyła z formacją trzecie miejsce - mówi trenerka tancerki Dorota Puchowska.

mat. pras. mat. pras. mat. pras. mat. pras.

Program „You Can Dance – Nowa Generacja” jest na antenie TVP2. Roztańczone dzieci w wieku 8-13 lat próbują swoich sił na scenie „You Can Dance”.

Za jurorskim stołem zasiądą: choreograf Agustin Egurrola, aktorka Katarzyna Cichopek oraz tancerka Ida Nowakowska. To nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na widzów w nadchodzącym sezonie. Drugą edycję show poprowadzi fantastyczna tancerka Edyta Herbuś, która okaże się wielkim wsparciem dla młodych uczestników – czytamy w opisie programu.

Nowy sezon wystartował w piątek 6 stycznia. Już jutro o godz. 20:50 w TVP 2 odcinek z wejherowianką.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...