08.10.2019 09:33 2 rp/wejherowo.pl

Art’n’Voices wydaje swoją debiutancką płytę

Fot.wejherowo.pl

Znany, wejherowski zespół wokalny Art’n’Voices zakasuje rękawy i zabiera się do pracy. Młodzi wykonawcy postanowili tym razem nagrać płytę „Midnight Stories”. Profesjonalny debiut jeszcze w tym roku.

Prężnie działają, koncertują i postanowili wydać płytę. W przedsięwzięciu pomogło miasto. Wejherowski, dobrze wszystkim znany zespół otrzymał wsparcie finansowe na nagranie, wydanie i promocję albumu. Art’n’Voices uzyskał dotację od miasta w wysokości 9,5 tys. zł. Podpisanie umowy odbyło się w sali konferencyjnej, w Ratuszu Miejskim.

Utwory wykonywane na płycie są w różnych językach – polskim, angielskim, niemieckim, łacińskim czy choćby naszym rodzimym, kaszubskim – mówi Anna Rocławska-Musiałczyk. – Natomiast to, co łączy wszystkie kompozycje, to ich tematyka, którą jest tajemnica nocy. Dlatego nowa płyta będzie nosiła nazwę Midnight Stories. Obecnie jesteśmy na etapie dopinania wszystkich formalności związanych z jej wydaniem. Materiał na płytę będziemy nagrywać w dniach 8–11 listopada. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ukaże się ona jeszcze w grudniu tego roku – dodaje.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24