Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Projektor 2013: CISZA NOCNA, LEMONJET, LOVERS IN UNIFORMS, STEALER

Koncerty, Gdynia

Data 03.06.2013 18:00
Miejsce Klub Muzyczny Ucho
Miejscowość Gdynia
Bilety 5 zł

Wielkimi krokami zbliża się początek czerwca, zatem zgodnie z tradycją - najwyższy czas na kolejną, piątą już odsłonę Gdyńskiego Przeglądu Zespołów Licealnych - "Projektor".

Historia tego Mini-Festiwalu, jeżeli tak można nazwać coroczny przegląd, rozpoczęła się dzięki inicjatywie uczniów VI LO w Gdyni. Przedsięwzięcie chętnie kontynuowane przez kolejne roczniki gdyńskiej "Szóstki" sprawia, że "Projektor" z roku na rok zyskuje na popularności. W tym roku postanowiliśmy zorganizować jednodniowy Projektor co nie znaczy, że zabawa będzie gorsza! 3 czerwca w Klubie Ucho zagrają:

Cisza Nocna - https://www.facebook.com/CiszaNocna?fref=ts

Lemonjet - https://www.facebook.com/lemonjetband?fref=ts

Lovers in Uniforms - https://www.facebook.com/loversinuniforms?fref=ts

Stealer - https://www.facebook.com/destealer?fref=ts

Pieniądze zbierane podczas Przeglądu były i będą zbierane na cele charytatywne. Od jakiegoś czasu pragniemy wspomagać finansowo Hospicjum Świętego Wawrzyńca w Gdyni Oksywiu. Pieniądze uzbierane przeznaczone zostają na budowę i wyposażenie hospicjum dla dzieci, które będzie mieściło się naprzeciwko Hospicjum Św. Wawrzyńca.

Chcemy również wypromować wiele młodych, rozpoczynających dopiero swoją przygodę z muzyką, lokalnych zespołów. Festiwale podobne do tego, są dla nich idealną okazją do pokazania się większej publiczności.

Serdecznie zapraszamy, w imieniu VILO!