Politycy nie zabijajcie polskich mediów

21 Listopad 2021

Zajęcia z Tai Chi w Fabryce Kultury

Sport Fabryka Kultury, Reda Bilety: wstęp wolny

Na sali Fabryki Kultury odbędą się darmowe zajęcia z Tai Chi. Można je wykonywać niezależnie od swojego wieku i stanu fizycznego. Są to ćwiczenia łączące spokój płynność i wagę nie obciążające stawów. Poprawiają koordynację i wzmacniają mięśnie. Zajęcia będą przeprowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

czytaj więcej

Grażyna Łobaszewska - największe przeboje

Koncerty Fabryka Kultury, Reda Bilety: 30 zł

Grażyna Łobaszewska to artystka, która od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek specjalnie napisanych dla niej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Wokalistce towarzyszyć będą Sławomir Kornas, Maciej Kortas i Michał Szczeblewski. Publiczność usłyszy takie przeboje jak: " Czas nauczy nas pogody", "Brzydcy", "Ludzie z duszą". Koncert dostępny będzie także online.

czytaj więcej

Grażyna Łobaszewska – największe przeboje

Kultura Fabryka Kultury, Reda Bilety: Wstęp płatny. Bilety dostępne na stronie

Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 21 listopada w Redzie znajdziesz się we właściwym miejscu! - informuje Fabryka Kultury.

czytaj więcej

Spektakl ZMIERZCH

Kultura Opactwo Benedyktynek , Żarnowiec

Fundacja Sedlaka zaprasza na przedstawienie "Zmierzch" w reżyserii Adama Hebla. Spektakl odbędzie się w krużgankach kościoła i klasztoru sióstr Benedyktynek w Żarnowcu.

czytaj więcej

Wystawa ‘Prawdziwie morskie – Dzieje Ziemi Puckiej’

Kultura Muzeum Ziemi Puckiej, Kamienica Mieszczańska, Puck Bilety:

W oddziale “Kamienica Mieszczańska” Muzeum Ziemi Puckiej pojawił się nowy wernisaż - “Prawdziwie morskie - Dzieje Ziemi Puckiej”.

czytaj więcej

Wystawa lalek Elżbiety Sikora-Jędrzejewskiej w WDK Żelistrzewo

Kultura WDK Żelistrzewo , Żelistrzewo Bilety: Wstęp wolny

W Wiejskim Domie Kultury w Żelistrzewie do końca listopada można oglądać wystawę lalek Elżbiety Sikora-Jędrzejewskiej. Ekspozycja to 50-lecie pracy twórczej.

czytaj więcej

XVII Redzkie Impresje - wystawa

Kultura Fabryka Kultury w Redzie , Reda Bilety: wstęp wolny

XVII Redzkie Impresje. Tegoroczna wystawa prac artystów Stowarzyszenia Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego KUNSZT odbywa się pod hasłem “Człowiek i świat fantazji”., na której będzie można zobaczyć obrazy, fotografie oraz rękodzieło. Wstęp wolny.

czytaj więcej

VII Międzynarodowy Konkurs Kaszubskiej Sztuki Wizualnej – CASSUBIA VISUALES

Kultura Fabryka Kultury, Reda Bilety: Wstęp wolny

Fabryka Kultury w Redzie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji Międzynarodowego Konkursu Kaszubskiej Sztuki Wizualnej „Cassubia Visuales” na artystyczny plakat

czytaj więcej