29 Sierpień 2021

Kino w Luzinie

Filmy Park im. prof. Gerarda Labudy, Luzino Bilety: Wstęp wolny

W każdą wakacyjną niedzielę o godzinie 21:00 w parku im. prof. Gerarda Labudy w Luzinie, zostaną wyświetlone filmy fabularne. W repertuarze m.in. „Wilcze echa”, „Palm Springs” czy „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”. Wstęp wolny.

czytaj więcej

Dożynki Gminy Krokowa w Brzynie

Inne , Brzyno Bilety: Wstęp wolny

W ostatnią niedzielę sierpnia (29 sierpnia) w Brzynie odbędą się „Dożynki Gminy Krokowa”. Głównymi gwiazdami będą Gesek i Boyfriend.

czytaj więcej

Dzień chleba i Miodu w gminie Gniewino

Inne , Nadole Bilety: Wstęp wolny

W ostatnią niedzielę wakacji (29 sierpnia) w gminie Gniewino hucznie obchodzony będzie "Dzień chleba i miodu". Z tej okazji w Nadolu wystąpią - kabaret "Na żarty", zespół "MITRA" czy Zdzich Kapela.

czytaj więcej

Kulturalne niedziele w Luzinie

Kultura Park m. prof. Gerarda Labudy, Luzino Bilety: Wstęp wolny

Kino pod chmurką i koncerty – tak w Luzinie będą wyglądać niedzielne wieczory w wakacje. W parku imienia profesora Gerarda Labudy wystąpi m.in. zespół reggae Majestic i Eve Quartet.

czytaj więcej

Koncerty Letnie w Wejherowie

Kultura Park Majkowskiego, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Powracają koncerty letnie w parku Majkowskiego w Wejherowie. Dawka wspaniałej rozrywki dostępna w każdą wakacyjną niedzielę.

czytaj więcej

Twoje niedzielne 5 minut z dr. Majkowskim!

Książki Park Miejski im. A. Majkowskiego w Wejherowie, Wejherowo Bilety: wstęp wolny

Przyjdź i spędź co najmniej 5 minut z najwybitniejszym utworem A. Majkowskiego „Żëcé i przigòdë Remùsa” na ławce w Parku Miejskim im. A. Majkowskiego przy Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej.

czytaj więcej

Kolejna impreza w roku jubileuszu 45 lat istnienia redzkiego MOSiR Reda! Już w najbliższy weekend finał XXV Amatorskich Tenisowych Mistrzostw Polski w Rodzinnych Deblach i Mikstach FAMILY CUP.

czytaj więcej

Jubileusz 30-lecia Samorządu gminy Puck

Inne , gmina Puck Bilety: Wstęp wolny

Od końca sierpnia do połowy wrzesnia w gminie Puck obchodzony będzie jubileusz 30-lecia samorządu. Z tej okazji zaplanowano moc atrakcji. Głównym wydarzeniem będzie "Wielki koncert jubileuszowy", na którym wystąpią Leszcze i Maciej Miecznikowski, Feel i Piotr Kupicha czy Weronika Korthals.

czytaj więcej

„Jestem silna, bo…” Wystawa Marty Frej

Inne Stacja Kultura, Rumia Bilety: Wstęp wolny

Stacja Kultura zaprasza na wystawę grafiki Marty Frej „Jestem silna, bo…”. Wystawa będzie dostępna od 7 lipca 2021 w godzinach otwarcia biblioteki.

czytaj więcej

Wystawa „Bursztyn Bałtycki – dziedzictwo i nowoczesność 2.0” w Pucku

Kultura Ratusz Miejski w Pucku, Puck Bilety: Do nabycia w kasie

W puckim ratuszu można podziwiać złoto Bałtyku, czyli bursztyn. Zwiedzający zobaczą biżuterię czy rzeźby, ale nie tylko...

czytaj więcej

Idziemy nad polskie morze – zaślubiny Polski z morzem, Puck 1920 r.

Inne Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy, Puck Bilety: normalny: 8 zł, ulgowy: 6 zł

W oddziale „Kamienica Mieszczańska” prezentujemy wystawę przygotowaną z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem pt. Idziemy nad polskie morze – zaślubiny Polski z morzem, Puck 1920 r.

czytaj więcej