07 Sierpień 2021

Aktywna Rekreacyjna Sobota w Redzie

Sport Reda, Bilety: Wstęp wolny

Nie lada gratka dla wszystkich biegaczy z Redy i okolic. UKS 1 Reda, Urząd Miasta w Redzie oraz Biegające Małżeństwo zapraszają na aktywne rekreacyjne soboty dla wszystkich chętnych. Spotkania będą odbywać się cyklicznie w każdą sobotę o godzinie 10:00 w Parku Miejskim w Redzie. Uczestnictwo jest bezpłatne.

czytaj więcej

Kino pod gwiazdami w Redzie

Filmy Park miejski , Reda Bilety: Wstęp wolny

W lipcu w parku miejskim przy ul. Łąkowej w Redzie, widzowie będą mieli okazje obejrzeć dwa hity kinowe – czarna komedia połączone z kryminałem, czyli „Na noże” oraz ubiegłoroczny zdobywca trzech Oscarów - „Parasite”.

czytaj więcej

Pchli Targ w Redzie

Inne Park miejski , Reda Bilety: Wstęp wolny

Fabryka Kultura w Redzie i Stowarzyszenie Kunszt zaprasza na „Pchli Targ” w Redzie, który odbędzie się 7 sierpnia w godzinach 12:00-18:00 w miejskim parku.

czytaj więcej

Gdybym był bogaty – koncert w Wejherowie

Kultura Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo Bilety: Wstęp płatny. Bilety dostępne na stronie

Wejherowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert „Gdybym był bogaty”, gdzie usłyszymy piosenki z takich spektakli jak „Skrzypek na dachu” i „Nie ma jak lata 20., lata 30.”

czytaj więcej

Mr. Big Jack w Pucku

Koncerty Zielona Plaża , Puck Bilety: Wstęp wolny

Mr. Big Jack – bluesowe trio doświadczonych muzyków – wystąpi w Pucku. Koncert odbędzie się w sobotę (7 sierpnia) o godzinie 18:00.

czytaj więcej

Inscenizacja bitwy pod Świecinem

Inne Świecino, Świecino

Już w sobotę (7 sierpnia) pod Świecinem wojska polskie i krzyżackie staną oko w oko! Po raz kolejny odbędzie się inscenizacja średniowiecznej bitwy z 1462 roku. Organizator i wójt gminy Krokowa Adam Śliwicki zaprasza na wydarzenie.

czytaj więcej

Spektakl - Pan Kot

Inne Rynek, Puck, Puck Bilety: wstęp wolny

Maitre, Mister, Maestro, Messer, Pan… Kot. Sprytny, przewidujący, niezależny i jak wszystkie koty – to on wybiera sobie właściciela, a nie odwrotnie. I to on od tej chwili kierować będzie losem młodego oficera bez grosza przy duszy. Uwaga! Spektakl dla dorosłych.

czytaj więcej

Jarmark Dominikański w Gdańsku

Inne Targ Rybny , Gdańsk

Na przełomie lipca i sierpnia zostanie zorganizowany Jarmark Św. Dominika w Gdańsku. To najstarsza i największa plenerowa impreza targowa w Europie z 760 latami tradycji. Artyści i rzemieślnicy, antykwariusze i kolekcjonerzy, kupcy z całej Polski i z zagranicy oraz tysiąc kolorowych kramów wypełnionych wszelakim dobrem to wizytówka corocznej imprezy.

czytaj więcej

„Jestem silna, bo…” Wystawa Marty Frej

Inne Stacja Kultura, Rumia Bilety: Wstęp wolny

Stacja Kultura zaprasza na wystawę grafiki Marty Frej „Jestem silna, bo…”. Wystawa będzie dostępna od 7 lipca 2021 w godzinach otwarcia biblioteki.

czytaj więcej

Wystawa „Bursztyn Bałtycki – dziedzictwo i nowoczesność 2.0” w Pucku

Kultura Ratusz Miejski w Pucku, Puck Bilety: Do nabycia w kasie

W puckim ratuszu można podziwiać złoto Bałtyku, czyli bursztyn. Zwiedzający zobaczą biżuterię czy rzeźby, ale nie tylko...

czytaj więcej

Idziemy nad polskie morze – zaślubiny Polski z morzem, Puck 1920 r.

Inne Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy, Puck Bilety: normalny: 8 zł, ulgowy: 6 zł

W oddziale „Kamienica Mieszczańska” prezentujemy wystawę przygotowaną z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem pt. Idziemy nad polskie morze – zaślubiny Polski z morzem, Puck 1920 r.

czytaj więcej