21 Lipiec 2021

Bezpłatne zajęcia salsy

Sport Zielona Plaża , Puck Bilety: Wstęp wolny

Urząd miasta w Pucku zaprasza na darmowe zajęcia salsy na Zielonej Plaży. Treningi odbywają się w każdą wakacyjną środę. Start o godzinie 17:00.

czytaj więcej

Hiszpańskie środy w Stacji Kultura

Inne Stacja Kultura, Rumia Bilety: Wstęp wolny

Stacja Kultura zaprasza na bezpłatne spotkania z językiem i kulturą Hiszpanii, które poprowadzi wolontariusz Emilio Jose Hernandez Valero. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę lipca 2021. Każde spotkanie rozpocznie się o 12:00 i potrwa godzinę.

czytaj więcej

Literackie środy w wejherowskiej bibliotece

Książki Letnia Biblioteka w Pałacu , Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

"Literackie środy" to cykl spotkań autorskich który jest nieodłącznym elementem Letniej Biblioteki w Pałacu. Jest to okazja do spotkania i rozmowy z autorami z naszego regionu. Spotkania są współorganizowane przez Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej i odbywają się na muzealnym tarasie.

czytaj więcej

Lato z MDK w Rumi

Kultura , Rumia Bilety: Wstęp wolny

Miejski Dom Kultury w Rumi przygotował moc atrakcji na wakacje. W lipcowej rozpisce m.in. Muzyka na żywo, wycieczki rowerowe czy kurs gry na pianinie dla dzieci.

czytaj więcej

„Jestem silna, bo…” Wystawa Marty Frej

Inne Stacja Kultura, Rumia Bilety: Wstęp wolny

Stacja Kultura zaprasza na wystawę grafiki Marty Frej „Jestem silna, bo…”. Wystawa będzie dostępna od 7 lipca 2021 w godzinach otwarcia biblioteki.

czytaj więcej

Wystawa „Bursztyn Bałtycki – dziedzictwo i nowoczesność 2.0” w Pucku

Kultura Ratusz Miejski w Pucku, Puck Bilety: Do nabycia w kasie

W puckim ratuszu można podziwiać złoto Bałtyku, czyli bursztyn. Zwiedzający zobaczą biżuterię czy rzeźby, ale nie tylko...

czytaj więcej

Idziemy nad polskie morze – zaślubiny Polski z morzem, Puck 1920 r.

Inne Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy, Puck Bilety: normalny: 8 zł, ulgowy: 6 zł

W oddziale „Kamienica Mieszczańska” prezentujemy wystawę przygotowaną z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem pt. Idziemy nad polskie morze – zaślubiny Polski z morzem, Puck 1920 r.

czytaj więcej