02 Sierpień 2020

Pucki Dzień Kapra

Kultura ,

Animacje dla dzieci, występy muzyczne czy grupa rekonstrukcyjna to tylko kilka elementów, z których składać się będzie wydarzenie.

czytaj więcej

Spacerowicze w redzkim parku miejskim będą od niedzieli (28 czerwca) mile zaskoczeni. Dobywające się z amfiteatru muzyczne dźwięki to kolejna, czwarta już edycja Kameralnej Redy organizowana przez Fabrykę Kultury.

czytaj więcej

W tym roku 31.07.- 2.08. czwarty raz z rzędu pojawimy się w pięknych i gościnnych Dębkach, by zintegrować mieszkańców z wypoczywającymi nad morzem wczasowiczami.

czytaj więcej

W każdy czwartek lata w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Jastarni organizowane są koncerty organowe. Biorą w nich udział znakomici wykonawcy zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

czytaj więcej

Malownicza Jastrzębia Góra, oddalona od centrów kultury i centrów ekonomiczno – gospodarczych, dzięki organizacji Międzynarodowego Letniego Festiwalu Muzycznego „Słowo i muzyka u Jezuitów” stała się prężnie rozwijającym się ośrodkiem kultury muzycznej, którego centrum stanowi jastrzębiogórski kościół pw. św. Ignacego Loyoli.

czytaj więcej