19 Lipiec 2020

Gmina Wejherowo oraz Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo zapraszają na kolejny przemarsz Orkiestry Dętej, który odbędzie się dnia 19 lipca.

czytaj więcej

Wracamy z cyklem muzycznych spotkań w Amfiteatrze Parku Miejskiego! Zaczynamy już 28 czerwca! W tym roku koncerty „Kameralnej Redy odbywać się będą w każdą niedzielę! Od 28 czerwca do końca sierpnia zapraszamy o godzinie 16:00! Na scenie wystąpią zarówno młodzi artyści jak i profesjonalne zespoły grające na co dzień na trójmiejskich (i nie tylko) scenach.

czytaj więcej

Agnieszka Rylik w Luzinie

Sport , Luzino

Najbardziej utytułowana polska pięściarska, mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy odwiedzi Nordę. W Luzinie z jedną z najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek będzie mógł się spotkać każdy.

czytaj więcej

Kaszubska Sztuka Wizualna CASSUBIA VISUALES to wystawa, którą będzie można zwiedzać w „Rybaczówce” w Dębkach od 15 do 29 lipca. W sierpniu zapraszamy do Białogóry (Dom Ludowy).

czytaj więcej

W każdy czwartek lata w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Jastarni organizowane są koncerty organowe. Biorą w nich udział znakomici wykonawcy zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

czytaj więcej

Malownicza Jastrzębia Góra, oddalona od centrów kultury i centrów ekonomiczno – gospodarczych, dzięki organizacji Międzynarodowego Letniego Festiwalu Muzycznego „Słowo i muzyka u Jezuitów” stała się prężnie rozwijającym się ośrodkiem kultury muzycznej, którego centrum stanowi jastrzębiogórski kościół pw. św. Ignacego Loyoli.

czytaj więcej