Wejherowskie Kino pod Gwiazdami - Biuro detektywistyczne: Pierwsza tajemnica

Filmy, Wejherowo

Data 22.07.2021
Miejsce Amfiteatr Miejski
Adres Wybickiego
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp wolny

Cieszące się popularnością seanse pod gołym niebem powracają do Wejherowa. Po rocznej przerwie ponownie przestrzeń parku zamieni się w „Kino pod Gwiazdami”. Znany jest już cały repertuar.

Inauguracja plenerowego kina będzie miała miejsce 1 lipca. Wówczas obejrzeć będzie można oskarowy film „1917” w reżyserii Sama Mendesa.
„Kino pod Gwiazdami” organizowane jest w Wejherowie od siedmiu lat. Pandemia wymusiła na organizatorach roczną przerwę, dlatego w tym roku odbędzie się szósta edycja tego filmowego przedsięwzięcia.

Możliwość obejrzenia filmu na świeżym powietrzu to ciekawa alternatywa, która co sezon cieszy się powodzeniem. Jest to szansa na nadrobienie produkcji, których nie mieliśmy okazji zobaczyć lub ich ponowne obejrzenie – w nieco innej przestrzeni.

Wszystkie produkcje wyświetlane będą w czwartki o godz. 21:30. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzenie będzie ograniczona w związku z pandemią Covid-19.

Organizatorzy zaznaczają, że w razie złej pogody seanse z czwartkowego wieczoru będą przenoszone na niedzielę wieczór. Szczegóły pojawiać będą się na facebooku.