11.06.2024 09:14 0 PM/OSP Reda

BMW uderzyła w ścianę garażu podziemnego

Fot. OSP Reda

Samochodem osobowym 55-letnia kobieta uderzyła w ścianę. Została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (10 czerwca) przed godziną 21:00 na terenie budynku wielorodzinnego przy ulicy Marynarskiej w Redzie.

55-letnia kobieta uderzyła samochodem BMW w ścianę budynku w garażu podziemnym.

Pojazdem podróżowała jedna osoba, która znajdowała się już pod opieką przybyłego przed zastępami straży pożarnej Zespołu Ratownictwa Medycznego. Działania objęły zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora w pojeździe oraz sorpcję wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdu – relacjonują strażacy z OSP Reda.

Kobieta z nieustalonej przyczyny uderzyła w ścianę. Na miejsce wezwano karetkę i przewieziono ją do szpitala. Policjanci przeprowadzili oględziny. Zatrzymali dowód rejestracyjny – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Oprócz tego kobieta na wniosek policji ma zostać skierowana na badania lekarskie.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również: