26.10.2022 12:00 19 WH

Film Netflixa powstawał w Strzebielinie i Paraszynie

Fot. Screen YouTube

Na platformie Netflix pojawił się niemiecki horror „Starzy ludzie”. Akcja filmu rozgrywa się w dworku w Paraszynie. Ponadto zdjęcia kręcono w Strzebielinie oraz na trasie Władysławowo-Hel.

Przypomnijmy, że w lipcu 2021 roku informowaliśmy o niemieckiej produkcji, gdzie plan zdjęciowy zlokalizowany był w gminie Łęczyce.

To niemiecko-polska produkcja o roboczej nazwie „Old People”. Film dzieje się w całości w Niemczech, ale nagrywamy go w Polsce, ponieważ są tu bardzo ładne plenery. Będzie to film grozy – mówił naszemu portalowi Przemysław Walocha, drugi kierownik produkcji.

Zobacz także: Film grozy kręcą w gminie Łęczyce

Premiera filmu miała miejsce we wrześniu 2022 roku na Netflixie.

Kobieta, która wróciła do domu na ślub siostry, musi niespodziewanie bronić życia swoich dzieci przed ogarniętymi żądzą mordu starszymi ludźmi – czytamy w opisie filmu „Starzy ludzie”.

W noc ślubu miasteczko nawiedza burza, a mieszkańcy lokalnego domu spokojnej starości zaczynają się dziwnie zachowywać. Seniorzy atakują młodych opiekunów i trafiają na wesele. Rozpoczyna się walka o życie gości weselnych.

Zdjęcia do filmu były kręcone w Krakowie i Strzebielinie. Większość scen rozgrywano w dworku w Paraszynie. Na ekranie widzimy także jak główni bohaterowie jadą autem trasą Władysławowo-Hel.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24