16.01.2022 17:00 0 AB/UM Gdynia

Podróżnicy, żeglarze i alpiniści spotkają się w Gdyni

źródło: UM Gdynia

Kolosy wracają do Gdyni. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów jak za dawnych lat odbędą się wiosną. Przez trzy dni wydarzenia uczestnicy opowiedzą o najciekawszych przedsięwzięciach 2021 roku. Wręczone zostaną także statuetki Kolosów.

W dniach 22-24 kwietnia w Gdyni odbędą się Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Podczas wydarzenia wręczone zostaną statuetki za dokonania podróżniczo-eksploracyjne. Zostaną zorganizowane również spotkania z autorami książek, wystawy fotograficzne i warsztaty.

Podczas wydarzenia nagrodzeni zostaną młodzi podróżnicy nagrodą im. Andrzeja Zawady, natomiast Nagrodą Wiecznie Młodzi im. Aleksandra Doby wyróżnieni zostaną podróżnicy seniorzy.

Wybrani kandydaci zostaną poproszeni o wygłoszenie podczas Spotkań w Gdyni prelekcji o swoim największym dokonaniu zrealizowanym w przypadku kandydatów do Nagrody im. Andrzeja Zawady w ciągu ostatnich dwóch lat. Jeśli chodzi o Nagrodę Wiecznie Młodzi im. Aleksandra Doby, pod uwagę będą brane największe dokonania podróżnicze zrealizowane w ciągu ostatnich lat - czytamy na gdynia.pl.

Zgłoszenia do nagród można składać do końca lutego drogą pocztową do Urzędu Miasta Gdyni.

źródło: UM Gdynia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...