31.12.2021 12:00 0 AB/gdańsk.pl

Trzy atrakcyjne sylwestrowe koncerty w Gdańsku

Fot.pixabay.com

W tym roku w Gdańsku odbędą się trzy koncerty sylwestrowe w trzech różnych lokalizacjach. Wystąpią m.in. Margaret, Golden Life czy DJ Adamus. Co ważne - dla podróżujących miasto zapewniło dużo kursów autobusowych.

Na koncercie w Parku Oruńskim wystąpi Golden Life, który tym samym otwiera trasę koncertową na 35-lecie istnienia zespołu. W Jarze Wilanowskim odbędzie się popowy koncert Margaret, a przed nią wystąpi DJ BezKsywy. Z kolei w Brzeźnie na molo elektroniczne bity zaprezentuje DJ Adamus, któremu towarzyszyć będą Wet Fingers, Mafia Mike i Ada Szulc. Ponadto koncert na molo jest tak zorganizowany, aby po obu stronach plaży każdy mógł w nim wygodnie uczestniczyć.

W Gdańsku na czas nocy sylwestrowej będzie dużo kursów nocnych tramwajów i autobusów.

Miasto zadbało o wygodny dojazd dzięki dużej liczbie nocnych kursów pojazdów komunikacji miejskiej. Między Łostowicami a Oliwą do godz. 4:00 nad ranem będzie jeździł co 20 minut specjalny tramwaj “N0”. Będą też jeździć nocne autobusy. Cena biletów za przejazd - według tych samych zasad, jakie obowiązują za dnia - czytamy na portalu gdańsk.pl

Wstęp na wszystkie trzy wydarzenia jest bezpłatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...