06.12.2021 12:30 0 AB/TTM

Święty Mikołaj odwiedził dzieci w Gościcinie

Fot. Marek Trybański/TTM

Dzieci z Gościcina wspólnie obejrzały mikołajkowy spektakl teatralny. Oprócz pokazu, uczestniczyły także w różnych warsztatach, a podczas wydarzenia, najmłodszych niespodziewanie odwiedził święty Mikołaj, który wręczył im prezenty.

W sobotę (4 grudnia) w Dworku Drzewiarza dzieci wspólnie bawiły się podczas imprezy mikołajkowej. W ramach wydarzenia zorganizowano spektakl teatralny, w którym najmłodsi brali aktywny udział.

Przygotowaliśmy dla dzieci spektakl „Królowa Śniegu” oraz różnego rodzaju warsztaty m.in. z tworzenia świec świątecznych, z tworzenia kul świątecznych, animacje dla dzieci w formie świątecznej. Po tym jak obostrzenia weszły od 1 grudnia, musieliśmy zmienić i stworzyć zapisy na wszystkie nasze spektakle i warsztaty. Rozeszły się bardzo szybko, a zainteresowanie jest bardzo duże - informuje Dorota Wicka specjalistka ds. organizacji imprez.

W wydarzeniu zagościły dzieci, nie tylko z Gościcina, ale także z innych miejscowości.

Wspaniałe przedstawienie, fajna inicjatywa, że w Gościcinie coś takiego zrobiono - mówi Karolina z Rumi.

Nieoczekiwanie dzieci odwiedził święty Mikołaj, który przybył w odpowiedzi na listy dzieci. Wręczył im także prezenty.

Do Gościcina sprowadziły mnie listy dzieci, które napisały do mnie miłe słowa. Napisały, że były grzeczne, że pomagały mamie, rodzeństwu. Napisały, że chcą dostać prezenty, a ja przecież noszę prezenty. Napisały także, że proszą o prezenty dla rodziców, dla brata, dla siostry, dla pieska, dla kotka i nawet jeden napisał, że tutaj zawsze stoi mleko dla mnie na oknie i marchewka dla reniferów - mówi dla Twojej Telewizji Morskiej.

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...