02.12.2021 10:00 4 AB/Nadleśnictwo Strzebielino

Choinki na sprzedaż w Nadleśnictwie Strzebielino

źródło: Nadleśnictwo Strzebielino

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Ich nieodłącznym elementem są choinki, które co roku przystrajają domy milionów Polaków. Świeże drzewko będzie można kupić w Nadleśnictwie Strzebielino.

Od 14 do 23 grudnia choinki będą na sprzedaż. Oprócz zakupu będzie można także wybrać i wyciąć własne drzewko.

W dniach 11, 12, 18, 19 grudnia na szkółce leśnej Kochanowo będzie można wybrać i wyciąć własną choinkę. W tym celu należy zabrać własny sprzęt do wycięcia drzewka oraz sznurek do jego związania. Sprzedaż na szkółce leśnej Kochanowo w tych dniach prowadzona będzie w godz. 9:00 - 14:00 - informuje Nadleśnictwo Strzebielino.

W leśnictwie Chmieleniec także przygotowane są choinki do wycięcia.

W leśnictwie Strzebielino plantacja znajduje się w pobliżu leśniczówki. Natomiast w leśnictwie Chmieleniec należy jadąc drogą z Bożegopola Wielkiego przejechać miejscowość Chmieleniec i za ostatnim domem po prawej stronie skręcić w prawo. Droga biegnie w kierunku tzw. Bindugi. Po przejechaniu około 500 metrów będzie widoczna plantacja choinek - dodaje Nadleśnictwo.

Informacje na temat cen choinek i trasy dojazdu znajdziesz [tutaj](https://strzebielino.gdansk.lasy.gov.pl/en/sprzedaz-drewna-choinek-i-sadzonek/-/asset_publisher/1M8a/content/sprzedaz-choin-2#.Yahql9DMKUm)


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24