27.11.2021 15:00 3 AG

Najmłodsi mieszkańcy gminy Wejherowo świętowali Andrzejki

Fot. Grzegorz Renusz

W sobotę (27 listopada) w Bibliotece i Centrum Kultury Gminy Wejherowo w Bolszewie odbyły się Andrzejki dla dzieci i młdzieży. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, a na uczestników czekało wiele atrakcji.

Jak się okazuje Andrzejki to nie tylko dobra okazja do spotkania i zabawy dla starszych, ale także dla najmłodszych, przykładem czego są dzieci i młodzież z Gminy Wejherowo. To właśnie oni mieli okazję wziąć udział w szeregu zabaw, animacji i konkursów przygotowanych przez BCKGW w Bolszewie w ramach Andrzejek. Wydarzenie ucieszyło przybyłych tym bardziej, gdyż w ubiegłym roku go zabrakło.

Niestety w zeszłym roku wiadoma sytuacja pokrzyżowała nam większość planów eventowych, dlatego cieszymy się bardzo, że w tym roku udało nam się zorganizować zabawy dla dzieci— informuje Olga Maciaszek z Biblioteki i Centrum Kultury Gminy Wejherowo.

A wsród atrkacji najróżniejsze konkursy, wróżby i animacje.

Jest zamykanie w bańce tutaj, mamy różne quizy, konkursy, tory przeszkód, wszystko, czego dzieci zapragną... Robimy to z pasji, więc myślę, że uśmiechy dzieci to jest najlepsze wynagrodzenie— informuje Wiktoria Brocka, animatorka.

Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz

Sobotnie Andrzejki cieszyły się sporym zainteresowaniem, ale już teraz wiadomo, że to nie ostatnie wydarzenie dla najmłodszych mieszkańców gminy Wejherowo w tym roku. Już w sobotę 11 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Bolszewie odbędą się Mikołajki Gminne.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...