08.11.2021 14:30 6 AB/TTM

Artur Barciś Show w Luzinie

Fot. Marek Trybański/TTM

W Luzinie doszło do wyjątkowego spotkania. Przed publicznością wystąpił znany i lubiany aktor Artur Barciś. Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane w kilka dni.

Artur Barciś Show (ABS) to solowe przedstawienie jednego z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. W sobotę (6 listopada) aktor wystąpił w hotelu Czardasz w Luzinie. Podczas spektaklu opowiadał o swojej drodze do aktorstwa, wielu wpadkach czy dowcipach, jakie aktorzy robią sobie na scenie. Nie zabrakło także piosenek, które artysta zaśpiewał. Pomimo pandemii i restrykcji, widzowie bardzo aktywnie reagowali na występ.

Każdy wieczór jest inny. Tego występu specjalnie nie planowałem. Interakcja jest trudniejsza z publicznością ponieważ większość zazwyczaj nosi maseczki. Mimo to ludzie cały czas przychodzą. Potrzeba kontaktu z artystą, którego się lubi cały czas jest. Dla mnie sam fakt, że ta publiczność mając do wyboru tak wiele różnych rzeczy jednak wybrała spotkanie ze mną, to jest wielkie szczęście i zaszczyt, że mogę cały czas ten zawód uprawiać - mówił dla Twojej Telewizji Morskiej Artur Barciś.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie. Realizacja występu nie była jednak łatwym zadaniem ze względu na napięty grafik aktora.

Ważne dla nas jest to, że w końcu udało nam się wstrzelić w harmonogram pana Artura, ponieważ jest bardzo zajętym człowiekiem, nawet do maja nie miał wolnych terminów. Na szczęście jeden termin się zwolnił. Wszystkie bilety dla 150 osób sprzedały się w kilka dni. Sala jest pełna. Artur Barciś jest bardzo lubiany, jest przede wszystkim osobą bardzo otwartą, ciepłą, od przyjazdu dał się poznać jako człowiek, z którym miło się rozmawia - stwierdził Rafał Płotka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie.

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

Poza występem, Barciś spotkał się także z nowo tworzącą się grupą teatralną z Luzina, z którą poprowadził warsztaty. W przyszłości planowane są częstsze spotkania z aktorem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...