13.09.2021 13:30 0 PM/TTM

Wojciech Jagielski spotkał się z czytelnikami w Redzie

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

O obecnej sytuacji na świecie, między innymi w Afganistanie, opowiadał podczas swojego spotkania autorskiego w Redzie dziennikarz i reportażysta - Wojciech Jagielski.

Podczas piątkowego (10 września) spotkania w Fabryce Kultury w Redzie o swojej reporterskiej pracy opowiadał Wojciech Jagielski. Rozmawiano między innymi o książce „Nocni Wędrowcy”, a także o obecnej sytuacji w Afganistanie.

Cieszę się, że czytelnicy przychodzą na spotkania, bo to oznacza, że moje książki są wciąż żywe. Rozmawialiśmy głównie o Afganistanie, który był obiektem moich zainteresowań przez całą moją karierę dziennikarską - mówi Wojciech Jagielski, dziennikarz.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Spotkanie w Fabryce Kultury zorganizowane było przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Redzie.

Rozpoczęliśmy cykl spotkań okiem reportera. Pierwszym naszym gościem był Wojciech Jagielski – reportażysta, dziennikarz, autor wielu publikacji, książek, które znajdują się w bibliotece i są bardzo chętnie wypożyczane – mówi Bożena Naczke, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Redzie.

Kolejne spotkanie, na które zaproszono Andrzeja Stasiuka odbędzie się w najbliższy piątek (17 września) o godzinie 18:00 w Fabryce Kultury.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24