03.08.2021 09:30 19 PM

Można już zobaczyć teledysk nagrany w Wejherowie z Kasią Figurą

Fot. screen youtube

Teledysk zespołu „Spirits in the forest” z Katarzyną Figurą, który powstawał w Wejherowie można już obejrzeć w internecie. Niedawno informowaliśmy o tym, że słynna aktorka w towarzystwie ekipy filmowej przechadza się ulicami miasta – teraz dostępny jest już efekt tej współpracy.

Aktorkę można było spotkać na początku czerwca na rynku i w Parku Miejskim, grała wówczas sceny do teledysku wejherowskiego zespołu „Spirits in the forest” zatytułowanego „Strangelove”. Klip z coverem piosenki zespołu Depeche Mode powstał w oparciu o pomysł perkusisty Kordiana Sikorskiego. Teledysk można zobaczyć na youtubie. Klip jest czarnobiały, a oprócz aktorki znanej między innymi z filmu "Kiler" w ponad 4-minutowym nagraniu można zobaczyć członków zespołu.

Wejherowski zespół Spirits in the Forest skupia się na coverowaniu hitów brytyjskiej legendy muzycznej, zespołu Depeche Mode. Katarzyna Figura zgodziła się na udział w projekcie między innymi ze względu na sam pomysł.

– Jestem zachwycona pomysłem i zaproszeniem Kordiana do tego klipu. Jego wizja prezentacji coverów „Depeche Mode” przez zespół „Spirits in the forest”, w którym on występuje bardzo mnie urzekła i przekonała do udziału w tym przedsięwzięciu. Jestem urzeczona Wejherowem od czasu, gdy po raz pierwszy wystąpiłam w Filharmonii Kaszubskiej z monodramem „Kalina” o Kalinie Jędrusik. Mimo listopadowej, ponurej aury, widownia była wtedy wypełniona po brzegi – mówiła w czerwcu podczas nagrywania scen do klipu Katarzyna Figura.

O powstaniu teledysku oraz o samym wejherowskim zespole będziemy mogli dowiedzieć się więcej 10 sierpnia o 14:15, gdy jego członkowie pojawią sią w programie „Gość Dnia” w radiu Norda FM.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...