28.07.2021 10:20 13 WH/TTM

Sylwia Grzeszczak wystąpi na Zielonej Plaży – weekend pełen atrakcji w Pucku

Fot. archiwum

Półmaraton Ziemi Puckiej, festiwal kolorów, rewia orkiestr dętych i wisienka na torcie – koncert Sylwii Grzeszczak. To atrakcje, które zaplanowano na weekend (31 lipca - 1 sierpnia) w Pucku.

Trwają aktywne wakacje w Pucku. Prawie codziennie mają miejsce wydarzenia kulturalne i sportowe. Na Zielonej Plaży we wtorki odbywają się darmowe treningi powięziowe, zaś w środę – zajęcia salsy. W każdy czwartek mieszkańcy i turyści mogą oglądać popularne filmy w ramach kina plenerowego, natomiast w piątki w pobliżu mostku przy porcie jachtowym występuje Orkiestra Dęta Ziemi Puckiej.

Jak się okazuje, to dopiero przedsmak imprez w mieście. W sobotę (31 lipca) o godzinie 10:00 biegacze pobiegną w XII Półmaratonie Ziemi Puckiej.

Mamy taką tradycję, że wisienką na torcie w dniu maratonu jest koncert gwiazdy – mówi Hanna Pruchniewska, burmistrz Pucka w rozmowie z Twoją Telewizją Morską.

O godzinie 21:00 na Zielonej Plaży wystąpi Sylwia Grzeszczak. Supportem dla gwiazdy będzie piosenkarka z Pucka Kinga Włodarkiewicz, która na scenie pojawi się o 20:00.

W niedzielę (1 sierpnia) od godziny 14:30 odbędzie Rewia Orkiestr Dętych. Na rynku zagrają zespoły z gminy Łęczyce, Gniewina i Sławoszyna. Gościem specjalnym będzie Zenek.

Będą niespodzianki, począwszy od zmiany nazwy orkiestry. Będzie czas podziękowań i wyróżnień oraz niespodzianki muzyczne. Siedemdziesiąt lat temu powstała orkiestra, więc trzeba to uczcić – dodaje Pruchniewska.

O godzinie 17:00 w mieście zawyją syreny z racji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Tuż po tym na Zielonej Plaży rozpocznie się festiwal kolorów, gdzie uczestnicy zabawy będą obsypywani wielobarwnymi proszkami.

Więcej zaplanowanych wydarzeń w Pucku i całym regionie można znaleźć w naszym kalendarium.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24