20.07.2021 12:30 0 WH/mat.pras.

Erotyki w Lubiatowie – Anna Dymna i Andrzej Seweryn pojawią się na wieczorze poetyckim

Fot. TTM archiwum

Już we wtorek (20 lipca) w Lubiatowie pojawią się Anna Dymna, Andrzej Seweryn, Krzysztof Orzechowski i Dominika Bednarczyk. Gwiazdy przeczytają erotyki w ramach wakacyjnego wieczoru poetyckiego.

Przypomnijmy, że w 2014 roku Anna Dymna otworzyła ośrodek „Spotkajmy się” w Lubiatowie. Aktorka i prezes Fundacji „Mimo Wszystko” co roku przyjeżdża do placówki oraz bierze udział w spotkaniach poetyckich. Tym razem głównym tematem będzie „Namiętność to jest to”.

Wakacyjny wieczór poetycki odbędzie się we wtorek (20 lipca) na terenie Warsztatów Terapii Zajęciowej. Erotyki wygłoszą Anna Dymna, Andrzej Seweryn, Krzysztof Orzechowski i Dominika Bednarczyk.

Natomiast w czwartek (22 lipca) o godzinie 18:00 odbędzie się wierszobranie „Spotkanie na polanie”. Aktorzy przeczytają wtedy poezję dla dzieci. Wzorem ubiegłych lat – przewidziano dla najmłodszych konkursy z nagrodami.

Chodzi przecież o to, żeby być razem, razem cieszyć się, wzruszać i budować więzi, rozumiejąc, jak wiele nas łączy, i że każdy jest komuś potrzebny. Widziałam radość i zasłuchanie publiczności. Cieszyli się również niepełnosprawni podopieczni warsztatów, dumni z tego, że miejsce ich zajęć oraz terapii wypełnia niezwykła atmosfera – mówiła Anna Dymna po ostatnim wieczorze poetyckim w Lubiatowie.

Źródło: mat.pras.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24