15.07.2021 13:00 0 AB

Sylwia Grzeszczak zaśpiewa w Operze Leśnej

facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial

Na deskach Opery Leśnej w piątek (6 sierpnia) wystąpi Sylwia Grzeszczak. Piosenkarka znana z takich przebojów jak: „Księżniczka”, „Małe rzeczy” czy „Tamta dziewczyna”, zaśpiewa największe hity przed sopocką publicznością.

Sylwia Grzeszczak to znana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. W swoich piosenkach bardzo często łączy swój wokal z umiejętnością gry na pianinie. Jak informują organizatorzy, artystka w Operze Leśnej zaśpiewa swoje największe przeboje, które zna każdy. Oprócz nich pojawią się także najnowsze piosenki wokalistki.

Wydarzenie już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem. Na facebooku swoje zainteresowanie zgłosiło prawie pół tysiąca osób, a do występu pozostały jeszcze trzy tygodnie. Link do wydarzenia tutaj.

Występ w Sopocie zorganizowany jest w ramach trasy koncertowej piosenkarki. Pierwszy koncert odbędzie się w Amfiteatrze w Ostródzie 1 sierpnia. Ostatni i zarazem trzeci występ będzie miał miejsce w Arenie Gliwice 26 sierpnia. Koncert na deskach Opery w Sopocie odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 20 30. Planowo ma potrwać do 22:30. Bilety można kupić w serwisie eBilet tutaj oraz w kasach Opery Leśnej.

mat.pras.

Sylwia Grzeszczak


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24