14.07.2021 16:00 1 PM/opener.pl

Open’er Park startuje już jutro

Fot. opener.pl

Już w czwartek, 15 lipca, startuje Open’er Park powered by Orange! Wydarzenie przez blisko 6 tygodni gościć będzie w Parku Kolibki w Gdyni. Do 22 sierpnia odbywać się będą między innymi koncerty, pokazy kina plenerowego, Silent Disco, występy grup komediowych oraz relaks w Open’er BeachHouse.

Już w pierwszych dniach Open’er Park zagrają: Brodka (15.07), która wystąpi z oficjalną koncertową premierą nowego albumu „BRUT”, The Dumplings (16.07), którzy specjalnie na tę okazję wracają na scenę na jeden koncert oraz Quebonafide, który na Open’er Park zagra aż dwa razy (17-18.07). W kolejnych tygodniach na Orange Stage zagrają m.in. Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, OIO, Schafter, Artur Rojek, Ørganek, Sorry Boys, Molesta Ewenement, Kwiat Jabłoni, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Sokół, Rasmentalism, Pezet, Tymek, Margaret, KAMP!, Rysy, Zalewski, PRO8L3M, Amelie Lens, Pan-Pot oraz Måneskin.

Open’er Park podzielony jest na dwie strefy - parkową i koncertową. Pierwsza z nich to wyjątkowa przestrzeń z wieloma atrakcjami. W Alter Cafe będzie można napić się kawy oraz zobaczyć występy Stand-up Polska i Klubu Komediowego. Kino plenerowe zaprezentuje filmy w programie stworzonym wokół twórczości kobiet. Kids Zone to niezwykle ciekawe warsztaty dla dzieci, współtworzone z Centrum Nauki Experyment. Strefa Parkowa to także miejsce na jedzenie, picie i relaks, o który zadbać można podczas codziennych zajęć jogi. Natomiast w strefie koncertowej, oprócz występów artystów, przez 5 dni w tygodniu odbywać się będzie Silent Disco.

Specjalną nowością jest natomiast Open’er BeachHouse. To unikalne, przepiękne miejsce na plaży Kolibki, w którym można odpocząć przy szumie morskich fal, w którym można zarezerwować plażowe łóżka pod tkanymi ręcznie parasolami oraz cabany ze specjalnym zadaszeniem, tańczyć na piasku do muzyki zaproszonych przez nas DJ-ów, a w BeachHouse Bar i Bistro skorzystać ze świetnego wegetariańskiego i wegańskiego menu oraz szerokiej oferty napojów.

Więcej szczegółów oraz bilety na opener.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24