02.07.2021 16:00 2 WH/GOK w Luzinie

W wakacyjne niedziele w Luzinie będzie rządzić kultura!

Źródło: Facebook/GOK w Luzinie

Kino pod chmurką i koncerty – tak w Luzinie będą wyglądać niedzielne wieczory w wakacje. W parku imienia profesora Gerarda Labudy wystąpi m.in. zespół reggae Majestic i Eve Quartet.

Trwają wakacje, a to oznacza masę wydarzeń kulturalnych na świeżym powietrzu. Po kilkumiesięcznym lockdownie z powodu pandemii koronawirusa, spragnieni kultury mogą wziąć udział w wielu imprezach, a ich na Nordzie nie brakuje.

Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie zaprasza na „Kulturalne niedziele”. Podczas lipcowych i sierpniowych wieczorów w luzińskim parku będzie możliwość wysłuchania koncertów. Wystąpią: zespół regae Majestic, Eve Quartet – Tribute to Ewa Demarczyk i Paweł Nowak, Maciej Sadowski oraz Dorota Lulka – Edifth Piaf po polsku. Ponadto zaprezentuje się lokalna Orkiestra Dęta GOK-u w Luzinie z gościnnym udziałem Eweliny Kuc, Marcin Kryża i chór męski Harmonia.

Dla miłośników filmów przygotowano kino plenerowe. W repertuarze m.in. „Palm Springs”, „Wilcze echa” czy „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”. To nie jedyne kino pod chmurką na Kaszubach Północnych – więcej na ten temat można znaleźć tutaj.

Szczegółowa rozpiska „Kulturalnych niedziel w Luzinie” znajduje się poniżej.

Źródło: Facebook/GOK w Luzinie


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24