15.06.2021 10:30 0 NW

'Wieczór z kulturą', czyli eksplozja kolorów i występy muzyczne

Fot. TTM

Eksplozja kolorów, występu muzyczne i masa atrakcji dla dzieci i młodzieży – wszystko to czekało na chętnych w parku w Bolszewie w miniony weekend. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem zwłaszcza wśród młodych osób, które przyciągnął festiwal kolorów.

W Artparku w Bolszewie w sobotę (12 czerwca) odbył się „Wieczór z kulturą”. Na scenie wystąpiła DeDe Negra, a gwiazdą wieczoru był Ireneusz Krosny. Szczególną popularnością cieszył się festiwal kolorów. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych w postaci dmuchańców i stoisk z balonami.

Bardzo brakowało nam kontaktu z mieszkańcami i tego typu wydarzeń. Przez najbliższe miesiące będziemy działać na najwyższych obrotach. Planujemy bardzo dużo atrakcji. W Artparku będzie się tego lata wiele działo, dlatego zachęcamy wszystkich do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych - mówiła Natasza Sobczak, dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury Gminy Wejherowo w rozmowie z Twoją Telewizją Morską.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Wieczorem na scenie pojawiła się DeDe Negra, która m.in. wykonała popularny cover piosenki „Kawałek podłogi”.

Każda piosenka zasługuje na nowe życie. W tamtym czasie, gdy powstała piosenka w wersji Mr Zoob była ona wyrazem buntu. Moja wersja „Kawałka podłogi” jest buntem odnoszącym się do adekwatnych czasów - mówiła po koncercie wokalistka DeDe Negra.

Tego dnia po wielu miesiącach wystąpiła także Orkiestra Dęta Gminy Wejherowo. Zwieńczeniem imprezy był gościnny występ Ireneusza Krosnego, polskiego aktora i mima specjalizującego się w pantomimie komicznej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24