23.06.2020 10:30 0 rp/gminakosakowo.pl

Rewa przywita lato w filmowym stylu na plaży

Źródło: Pixabay.com

Sobota wieczór, gwiazdy polskiego kina na dużym ekranie, gwieździste niebo na głowami – tak zapowiada się seans komediowy w Rewie, na który zaprasza Kosakowskie Centrum Kultury 27 czerwca.

Coraz więcej się dzieje w naszym regionie, a lokalne imprezy pokazują, że jest możliwa ich bezpieczna organizacja. Wszystko wskazuje na to, że mimo panującej pandemii koronawirusa, możliwe będzie bliższe spotkanie z kulturą i sztuką w plenerze. Taki wachlarz możliwości będą mieli mieszkańcy i turyści w gminie Kosakowo, która 27 czerwca zorganizuje pokaz filmowy na rewskiej plaży na Szperku.

W plenerowym kinie pod gwiazdami obejrzeć można Kogel Mogel 3 w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Film to kontynuacja historii bohaterki Kasi, która  nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin. O tym jak dalej potoczą się jej losy dowiedzieć się będzie można w sobotę (27 czerwca). Trzeba się jednak spieszyć.

Liczba miejsc jest niestety ograniczona, a a pokazie może być maksymalnie sto osób – informują urzędnicy na stronie gminy.

Źródło: UG Kosakowo

Dodatkowo, każdy uczestnik pokazu przy wejściu na teren kina plenerowego (za zgodą) zostanie poddany bezdotykowemu mierzeniu temperatury, przeprowadzanego przez obsługę kina. W przypadku stwierdzania u któregoś z uczestników pokazu temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka nie uczestniczy w pokazie i nie będzie wpuszczona na teren kina. Widzowie są też zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres trwania seansu. W przypadku braku takich zabezpieczeń organizator odmówi wejścia na teren kina plenerowego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24