03.06.2020 13:45 0 mike

Przyjedź do Jastrzębiej Góry i spotkaj się ze znanymi artystami-malarzami

Mat. pras.

Już w najbliższą sobotę (6 czerwca) odbędzie się plener malarski i wernisaż wystawy plenerowej w Jastrzębiej Górze, w którym weźmie udział 17 uznanych polskich artystów-malarzy. Każda osoba zainteresowana sztuką będzie więc mogła z bliska zobaczyć, jak wygląda proces twórczy i poznać jego specyfikę, również od strony technicznej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Coraz więcej imprez, również kulturalnych, jest dostępnych nie tylko online. W kolejnej będzie można uczestniczyć już w najbliższą sobotę, w Apart Hotelu Residence w Jastrzębiej Górze. Udział w wydarzeniu na pewno nie wiąże się z dodatkowym ryzykiem, ponieważ, oprócz wrażeń artystycznych, priorytetem jest bezpieczeństwo zdrowotne.

Wydarzenie odbywa się w obiekcie, w którym obowiązują wysokie standardy dotyczące czystości i dezynfekcji pokoi oraz wszelkich powierzchni wspólnych – zapewniają organizatorzy.

Każdy z uczestników pleneru przygotuje dwie prace olejne lub akrylowe w formacie, które uzna za stosowny – od 30 × 40cm do 100 × 80 cm. Wernisaż wystawy plenerowej zaplanowano na godzinę 16:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

Mat. pras.

W plenerze uczestniczyć będzie 17 uznanych polskich artystów: Karol Bąk, Jarosław Kukowski, Jacek Maślankiewicz, Agata Maślankiewicz, Janusz Lewandowski, Dariusz Miliński, Ewa Jasek, Sabina Maria, Maria Dziopak, Janusz Błaszczak, Włodzimierz Kwiatkowski, Sylwester Chłodziński, Michał Kaszewski, Dominika Hofman, Aneta Jaźwińska, Grzegorz Kalinowski, Daniel Pielucha. Wystawa poplenerowa potrwa do 30 czerwca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...