29.04.2020 13:44 1 mike

Open'er Festival przełożony na 2021 rok

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Podobnie jak niemal wszystkie duże imprezy masowe, tegoroczna edycja Open'er Festivalu się nie odbędzie. Ogłoszono już datę przyszłorocznej odsłony festiwalu – jest on zaplanowany od 30 czerwca do 3 lipca 2021 roku.

Tej decyzji można było się spodziewać, choć dla wielu fanów gdyńskiej imprezy jest ona bardzo przykra. Po 18 latach rokrocznej organizacji Open'er Festivalu, tym razem organizatorzy poinformowali o przymusowej przerwie.

To będzie pierwsze lato bez Open'era od 2002 roku. Dziwne i dewastujące uczucie… Mrok i smutek. Festiwale letnie to wszystko, czego koronawirus nienawidzi. To emanacja życia, to muzyka i sztuka przeżywana razem, to wolność i radość. To celebracja zarówno wspólnoty, jak i indywidualizmu. Tę rundę wirus wygrał, ale spokojnie – nie z takimi problemami ludzkość już sobie radziła. Zaraz wracamy. I będzie to powrót spektakularny! – czytamy na oficjalnej stronie festiwalu.

Co istotne, wszystkie bilety, które zostały zakupione na tegoroczną edycję festiwalu, będą ważne również w 2021 roku. Przypomnijmy – w bieżącym roku na gdyńskiej scenie mieli wystąpić m.in. Twenty One Pilots, Taylor Swift, Big Thief, Thom Yorke czy Kendrick Lamar. Sprzedaż biletów na Open'er Festival 2021 ruszy 1 lipca br. Więcej szczegółów można znaleźć pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24