08.04.2020 15:10 2 rp/Facebook

Aktorzy-amatorzy znów chcą rozbawić publikę. Sprawdź, jak ćwiczą role we własnych domach

Mat. pras.

Wejherowscy radni, dziennikarze, sportowcy, chórzyści czy nauczyciele wystąpią po raz kolejny na jednej scenie. Okazją będzie spektakl charytatywny. Najpierw jednak muszą się przygotować, a ich starania można zobaczyć na filmie, który podbija serca internautów.

Ubiegłoroczna premiera dotąd wywołuje uśmiech na twarzach widzów i aktorów. Z okazji Międzynarodowego Dnia Chorego, wejherowska biblioteka wystawiła komedie Moliera pt. „Mieszczanin szlachcicem”. Finał przygotowań można zobaczyć pod tym linkiem. Wcześniej mogliśmy obejrzeć znajome twarze podczas spektaklu „Na wodzie”, inspirowanego kultowym filmem „Rejs”.

Fot. Nadmorski 24

Nie inaczej miało być w tym roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany aktorom, na szczęście – tylko na moment. Okazuje się, że ci nie przestają ćwiczyć… w domach.

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Bywało tak, że z tej okazji prezentowaliśmy dodatkowe pokazy naszego spektaklu charytatywnego. W tym roku premiera jeszcze przed nami… Ale aktorzy już ćwiczą – podkreśla Ewelina Magdziarczyk-Plebanek, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie.

Ćwiczą, próbują, ale przede wszystkim… rozweselają innych w trudnych czasach. Po takiej dawce dobrego humoru premiera wydaje się być jeszcze bardziej wyczekiwana.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24