09.01.2020 16:00 10 rp/TTM

Zawróciliście nam w głowach choinkami!

Mat. red.

Zakończył się kolejny "Choinkowy zawrót głowy". Czytelnicy portalu Nadmorski24.pl przez kilka tygodni nadsyłali zdjęcia swoich świątecznych drzewek. Ta edycja okazała się rekordowa, bo do naszej redakcji wpłynęło blisko 200 fotografii.

Najpiękniejsze choinki zostały już wybrane, choć obrady komisji przyprawiły samych jej członków o choinkowy zawrót głowy.

Decyzja naprawdę nie była łatwa, tym bardziej, że pojawiło się mnóstwo zgłoszeń – komentuje Michał Mikołajczak, wydawca portalu Nadmorski24.pl. – Niejednogłośnie, ale udało nam się wyłonić te, naszym zdaniem, najpiękniejsze.

Przez kilka tygodni do naszej redakcji można było wysyłać zdjęcia świątecznych drzewek. Od tych tradycyjnych po fantazyjne czy ręcznie wykonane. Po burzliwych obradach zapadła jednak decyzja. Główną nagrodę, czyli miesięczny karnet open do hotelu Olimp, wygrała pani Paulina i jej choinka.

Mat. red.

Wybraliśmy właśnie tę ze względu na klimat świąteczny, który pokazuje – komentują członkowie jury konkursowego. – Przy wyborze drugiego i trzeciego miejsca zachwyciły nas pomysłowość i kreatywność w podejściu do tematu świątecznego.

Mat. red.

Mat. red.

Wyróżnienia za drugie i trzecie miejsce, które ufundowała firma Almares, trafią do Pań Wiktorii i Martyny. Zwycięzcom gratulujemy, a tych, którym się nie poszczęściło, zapraszamy do udziału w choinkowej zabawie za rok.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24