18.12.2019 12:00 1 Kwt

Zbliżają się dwa charytatywne koncerty świąteczne w regionie

Mat. pras.

W najbliższym czasie mieszkańców powiatu wejherowskiego czekają dwa koncerty charytatywne. Pierwszy z nich odbędzie się 21 grudnia w Kościele pw. NMP Królowej Polski w Wejherowie, kolejny – 22 grudnia na terenie klubu parafialnego przy Kościele pw. Św. Judy Tadeusza w Rumi.

Na scenie zobaczymy uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej Yamaha, którzy zaprezentują swoje wykonanie kolęd i pastorałek.

Do tej pory organizowaliśmy takie koncerty na potrzeby własne, zapraszając tylko rodziny naszych uczniów. W tym roku postanowiliśmy włączyć się w akcję charytatywną na rzecz Tomasza Nowaka, który niedawno uległ wypadkowi samochodowemu, ledwo przeżył, czeka go długotrwała i ciężka rehabilitacja. Przez całe swoje życie był zawsze życzliwy, udzielał się społecznie. Teraz sam potrzebuje pomocy – informuje Karolina Szczepańska ze Szkoły Muzycznej Yamaha w Wejherowie.

Koncert organizowany jest przy współpracy z Fundacją Votum, która zajmie się przebiegiem zbiórki. Kwesta będzie prowadzona tylko w trakcie koncertu w Wejherowie.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24