14 Październik 2022

Senioriada Reda 2022

Kultura Fabryka Kultury w Redzie, Reda

Urząd Miasta, Miejska Biblioteka Publiczna, Fabryka Kultury zapraszają na święto redzkich seniorów! Rozpocznie się już 14 października 2022r. o godz. 14:00 kolorowym korowodem, którzy przejdzie ulicami miasta z Biblioteki do Fabryki Kultury, następnie na uczestników będzie czekać od godz. 15:00 w Fabryce Kultury moc atrakcji!

czytaj więcej

Koncert Łukasza Zagrobelnego

Koncerty Filharmonia Kaszubska - Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo

Wejherowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Łukasza Zagrobelnego. Występ odbędzie się 14 października, o godzinie 19:00. Bilety do kupienia przez stronę https://bilety.wck.org.pl/ lub do nabycia w kasie biletowej Filharmonii Kaszubskiej.

czytaj więcej

Senioriada w Redzie

Kultura Fabryka Kultury , Reda Bilety: Wstęp wolny

Święto redzkich seniorów rozpocznie się już 14 października 2022r. o godz. 14:00 kolorowym korowodem, którzy przejdzie ulicami miasta z Biblioteki do Fabryki Kultury, następnie na uczestników będzie czekać od godz. 15:00 w Fabryce Kultury moc atrakcji!

czytaj więcej

Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 listopada 2022r. pocztą tradycyjną  lub elektroniczną wymagane dokumenty. 50 hulajnóg zostanie  rozlosowanych wśród dzieci rolników, które nadeślą zgłoszenia w wymaganym terminie. Zasady przyznawania nagród dostępne są na stronie www.krus gov.pl i https//krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja

czytaj więcej