18 Czerwiec 2022

100-lecie Jastrzębiej Góry

Inne promenada Światowida, Jastrzębia Góra Bilety: wstęp wolny

W ubiegłym roku zostały zainaugurowane obchody 100-lecia Jastrzębiej Góry.

czytaj więcej

Cudawianki w Gdyni

Inne Plaża miejska, Gdynia Bilety: Wstęp wolny

Lato zaczyna się w Gdyni, czyli Cudawianki 2022. W pobliżu plaży pojawi się m.in. strefa chillu i food trucków oraz tradycyjne wyplatanie wianków. Wieczorem na scenie wystąpią dj-e: Novika 2.0, The Very Polish Cut Outs oraz DJ Hiro Szyma & M.C.

czytaj więcej

Morski Festyn Rodzinny

Inne , Rewa Bilety: Wstęp wolny

„W sobotę 18 czerwca w Rewie na nudę nikt narzekać nie będzie. I choć sezon letni jeszcze się nie zaczął, to wszystko wskazuje na to, że będzie to jego początek. Całość wydarzeń rozpocznie się tuż przy molo od inauguracji Szlaku Rewskich Szkut”

czytaj więcej

19. Fląder Festiwal w Gdańsku

Koncerty Gdańsk Brzeźno , Gdańsk Bilety: Wstęp wolny

Przed nami 19. edycja Fląder Festiwalu, podczas którego na dóch scenie w gdańskim Brzeźnie wystąpi 17 wykonawców. Zabrzmi m.in. rock w wielu odsłonach, metal, stoner, psychedelic, dub, shoegaze i dream-pop. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy brzmień elektronicznych. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

czytaj więcej

Gdańskie Dni Kaszubskie 2022

Inne , Gdańsk Bilety: Wstęp wolny

W dniach 16 - 22 czerwca (od czwartku do środy) na Wyspie Ołowianka odbędą się Gdańskie Dni Kaszubskie. W programie jarmark, występy zespołów, inscenizacja tradycyjnego targu rybnego, wystawa, warsztaty dla najmłodszych.

czytaj więcej