05 Marzec 2022

Tytani Wejherowo - Mazur Sierpc

Sport Hala w samochodówce, Wejherowo Bilety: wstęp wolny

Tytani Wejherowo zagrają swój kolejny mecz w ramach I ligi piłki ręcznej. Tym razem ich rywalem będą zawodnicy Mazura Sierpc.

czytaj więcej

WKS Gryf Wejherowo - Chojniczanka II Chojnice

Sport stadion Gryfa Wejherowo, Wejherowo

WKS Gryf Wejherowo rozpoczyna rundę wiosenną. W pierwszym meczu po zimowej przerwie podejmie drugi zespół Chojniczanki Chojnice.

czytaj więcej

Nocny Kochanek w Filharmonii Kaszubskiej

Koncerty Filharmonia Kaszubska , Wejherowo Bilety: 69

Nocny Kochanek to pod względem muzycznym klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..!

czytaj więcej

Plac Piękna

Inne Centrum Riviera, Gdynia

Plac Piękna w Centrum Riviera to wydarzenie, podczas którego co roku celebrujemy kobiece piękno! Z okazji Dnia Kobiet przypomnimy wszystkim paniom o ich niepowtarzalności, zachęcimy do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu i wizerunku.

czytaj więcej

Zapraszamy dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek.

czytaj więcej