27 Marzec 2019

Dotyk Teatru - przegląd teatrów jednego aktora

Kultura Miejska Biblioteka Publiczna, W Bilety: Wstęp wolny

„Dotyk Teatru” – przegląd teatrów jednego aktora z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

czytaj więcej

Rakoobrona zaprasza na bezpłatne badanie znamion w Gdyni - zostały ostatnie wolne miejsca na marzec

Inne Parter budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Gdynia

Promienie słońca coraz śmielej przebijają się przez chmury – to najlepszy dowód, że najcieplejsza pora roku zbliża się wielkimi krokami. Przed sezonem wiosenno-letnim warto zrobić coś dla swojego zdrowia – na przykład udać się do dermatologa i wziąć pod lupę znamiona na skórze. Na bezpłatne badania do gabinetu w Gdyni zapraszają organizatorzy ogólnopolskiej kampanii Rakoobrona oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

czytaj więcej

Tylko do 30 marca br. rodziny dzieci w ciężkim stanie klinicznym mogą starać się o pomoc finansową Stowarzyszenia SPES. Wniosek można złożyć drogą elektroniczną przez stronę www.dla-dzieci.spes.org.pl. Pomoc przyznawana jest na okres jednego roku dla rodzin z całej Polski, które dostrzegają własny potencjał w radzeniu sobie z trudnościami, a są w trudnej sytuacji materialnej. By przeżyć, dziecko w ciężkim stanie klinicznym, wymaga przez całą dobę wsparcia funkcji życiowych poprzez użycie specjalistycznego sprzętu, np. respiratora, koncentratora tlenu, ssaka. Jeden z rodziców najczęściej rezygnuje z pracy, czuwa przy dziecku, karmi dojelitowo, odsysa wydzielinę z górnych dróg oddechowych. Koszty opieki są ogromne.

czytaj więcej

KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Inne Kaszubsko Pomorska Szkoła Wyższa, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Od 21 lutego br. (czwartek) o godz. 10.00 do dnia 26 kwietnia 2019 roku przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa w budynku Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie przy ul. Dworcowej 7.

czytaj więcej

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA

Sport MOSiR, Reda Bilety: Wstęp wolny

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA Harmonogram na 2019r.

czytaj więcej