14 Luty 2019

Spektakl dla dzieci "Pinokio"

Kultura Miejska Biblioteka Publiczna, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Spektakl w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Wstęp wolny. Grupy zorganizowane obowiązują wcześniejsze zapisy w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

czytaj więcej

Ferie nie z tej bajki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie

Inne Miejska Biblioteka Publiczna, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Przed nami ferie zimowe. Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie, jak zawsze, przygotowała na ten czas dodatkowe atrakcje dla małych czytelników. Zostały ostatnie miejsca na zajęcia warsztatowe dotyczące Dalekiego Wschodu w baśni i legendzie. Zapisy w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży. Nie zabraknie także wydarzeń o charakterze otwartym. Uwaga! Z przyczyn podanych przez wykonawców nie może do nas dojechać teatr Narwal z obiecanym wcześniej spektaklem (zapowiadanym w rozsyłanym wcześniej harmonogramie imprez). Przed nami jednak dwa spotkania z teatrem Blaszany Bębenek i animacje z Przystankiem Zabawa. Szczegóły na załączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej

Ferie zimowe w Gminie Wejherowo - Tydzień I oraz Tydzień II

Inne Biblioteka w Bolszewie, Centrum Kultury w Gościcinie, Bolszewo, Gościcino

11 lutego w naszym województwie rozpoczną się ferie zimowe, które potrwają do 22 lutego. Z bogatej oferty zajęć będą mogły skorzystać dzieci z gminy Wejherowo. W pierwszym tygodniu ferii zajęcia dodatkowe odbędą się w Gościcinie, Ustarbowie, Kąpinie, Kniewie, Łężycach, Zbychowie. W drugim tygodniu ferii będzie można wziąć udział w zajęciach organizowanych w Bolszewie, Górze, Gniewowie i Orlu. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Chęć udziału można zgłaszać do 6 lutego pod nr tel. 58 738 66 50, 58 736 47 85, e-mail: [email protected], [email protected] lub osobiście w Bibliotece w Bolszewie, przy ul. Reja 9 i w Centrum Kultury w Gościcinie przy ul. Drzewiarza 2. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.bckgw.pl

czytaj więcej

Akcja zima 2019 w Rumi

Sport , Rumia Bilety: Wstęp wolny

Akcja zima 2019 w Rumi

czytaj więcej

Akcja zima 2019 w Wejherowie

Sport SP 6, SP 11, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Akcja zima 2019 w Wejherowie

czytaj więcej

Ferie zimowe 2019 Ferie zimowe czyli przerwa semestralna została tradycyjnie podzielona na cztery terminy, w których odbywają się ferie dla poszczególnych województw. Dzięki temu dzieci z różnych regionów mogą spotkać się na zimowiskach, poznać rówieśników z innych województw i nawiązać przyjaźnie. W jakich terminach odbywają się ferie 2019?

czytaj więcej

MOSiR REDA na ferie zimowe 2019r. na sportowo!!!

Sport MOSiR, Reda Bilety: Wstęp wolny

MOSiR REDA na ferie zimowe 2019r. na sportowo!!!

czytaj więcej

„Secesja – zauważ, doceń, zainspiruj się! - WYSTAWA

Kultura Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Interdyscyplinarna wystawa poświęcona secesji w architekturze i sztuce. Osoby odwiedzające wystawę będą mogły między innymi podziwiać świetliki charakterystyczne da okresu secesji, sztukaterie z ornamentyką tego okresu

czytaj więcej

Elementem akcji jest konkurs fotograficzno-plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczną Grupę Wojewódzką IPA oraz Fundację PZU.

czytaj więcej

VI Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na chóralny utwór pasyjny do teksty w języku kaszubskim

Inne Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszusko-Pomorskiej, Wejherowo

VI Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na chóralny utwór pasyjny do teksty w języku kaszubskim

czytaj więcej

Lodowisko w Wejherowie

Sport Szkoła Podstawowa nr 8, Wejherowo Bilety: 3 zł ulgowy, 7 zł normalny

Mieszkańcy Wejherowa i okolicznych miejscowości mogą korzystać z zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 8.

czytaj więcej

KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Inne Kaszubsko Pomorska Szkoła Wyższa, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Od 21 lutego br. (czwartek) o godz. 10.00 do dnia 26 kwietnia 2019 roku przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa w budynku Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie przy ul. Dworcowej 7.

czytaj więcej

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA

Sport MOSiR, Reda Bilety: Wstęp wolny

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA Harmonogram na 2019r.

czytaj więcej