25 Styczeń 2019

Waldemar Malicki- Klasyka po bandzie

Koncerty Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo Bilety: 90 zł

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

czytaj więcej

Waldemar Malicki- Klasyka po bandzie

Koncerty Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo Bilety: Bilety : 90 zł

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

czytaj więcej

Obrady IV Sesji Rady Powiatu Wejherowskiego

Inne Starostwo Powiatowe Wejherowo - Sala Obrad, Wejherowo

Na dzień 25 stycznia 2019 r. (piątek), na godzinę 11:00 zwołane zostały obrady IV Sesji Rady Powiatu Wejherowskiego VI kadencji, w Starostwie Powiatowym w Wejherowie, ul 3 Maja 4 – sala obrad.

czytaj więcej

Bal Maskowy dla Seniorów – serdecznie zapraszamy

Inne Szkoła Podstawowa , Luzino Bilety: Wstęp wolny

WÓJT GMINY LUZINO oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Luzinie mają zaszczyt zaprosić Seniorów Gminy Luzino na Karnawałowy Bal Maskowy dla Seniorów, który odbędzie się 25 stycznia 2019 r. w godz. od 16.00 do 22.00. w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej w Luzinie przy ulicy Szkolnej 13.

czytaj więcej

Małe Miasto Wejherowo 2019. Nauka dorosłości

Inne Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszusko-Pomorskiej, Wejherowo

Kluczowym działaniem Projektu „Małe Miasto Wejherowo 2019” jest symulacja dorosłego życia przez Uczestników, gdzie uczą się pracować, zarabiać, oszczędzać i wydawać pieniądze. Uczestnicy mają możliwość uczestniczenia przez 5 dni w warsztatach edukacyjnych u Przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Warsztaty zorganizowane są na stanowiskach, które są jednocześnie miejscem nauki praktycznej Uczestników. Celem Projektu jest podniesienie poziomu wiedzy u dzieci na temat obrotu i wartości pieniądza, sposobów oszczędzania pieniędzy, pogłębiania wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania gospodarki (praca, wynagrodzenie, podatki).

czytaj więcej

ULTRAKREW

Inne ,

Akcja „Każdy ma swój krwiobieg” to charytatywne pokonanie całego polskiego wybrzeża, biegnąc lub idąc. Jej celem jest promocja honorowego oddawania krwi połączona z zbiórka funduszy na cele charytatywne.

czytaj więcej

„Secesja – zauważ, doceń, zainspiruj się! - WYSTAWA

Kultura Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Interdyscyplinarna wystawa poświęcona secesji w architekturze i sztuce. Osoby odwiedzające wystawę będą mogły między innymi podziwiać świetliki charakterystyczne da okresu secesji, sztukaterie z ornamentyką tego okresu

czytaj więcej

Elementem akcji jest konkurs fotograficzno-plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczną Grupę Wojewódzką IPA oraz Fundację PZU.

czytaj więcej

Lodowisko w Wejherowie

Sport Szkoła Podstawowa nr 8, Wejherowo Bilety: 3 zł ulgowy, 7 zł normalny

Mieszkańcy Wejherowa i okolicznych miejscowości mogą korzystać z zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 8.

czytaj więcej

Sztuczki i rzezie

Kultura Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot

Więcej ich dzieli niż łączy: inne szkoły, tradycje, odniesienia, techniki, tematy. Łączy skłonność do zniekształcania obrazów rzeczywistości, zawieszania porządku symbolicznego i ładu społecznego, wciągania widzów do świata, w którym nie obowiązują żadne normy i zasady.

czytaj więcej

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA

Sport MOSiR, Reda Bilety: Wstęp wolny

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA Harmonogram na 2019r.

czytaj więcej