17 Styczeń 2019

Cudowna Terapia

Kultura Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo

Cudowna Terapia

czytaj więcej

Stacja Kultura zaprasza 17.01.2019 r. o godz. 18:30 na spotkanie z Miłoszem Brzezińskim

czytaj więcej

XVII Akademia w Pałacu. Stanisław Moniuszko

Koncerty Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszusko-Pomorskiej, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

XVII Akademia w Pałacu. Stanisław Moniuszko: Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie wraz z Akademią Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Pomorski Koordynator Roku Moniuszkowskiego zapraszają Państwa na:

czytaj więcej

Jak żyć? – Spotkanie autorskie z Miłoszem Brzezińskim

Kultura Stacja Kultura, Rumia Bilety: Wstęp wolny

Stacja Kultura zaprasza na spotkanie z Miłoszem Brzezińskim. Autor książek, konsultant biznesowy, interpretator zjawisk psychologicznych, autor książek poświęconych rozumieniu zjawisk psychologii w biznesie i nie tylko, coach, trener

czytaj więcej

Pomorze pogrążone w żałobie

Inne Woj. Pomorskie,

W związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, wojewoda pomorski, Dariusz Drelich, ogłosił żałobę, która będzie trwać do czasu pogrzebu. Wcześniej władze Wejherowa włączyły się w trzydniowy okres żałoby. Flagi miasta zostaną opuszczone do połowy masztu. Żałoba została ogłoszona także w Gdyni i Sopocie od dziś do czwartku. Z kolei żałoba narodowa będzie obowiązywała w dniu pogrzebu.

czytaj więcej

Wejherowo w żałobie

Inne Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Wejherowo włącza się w trzydniową żałobę. Potrwa ona do czwartku. W związku z powyższym nie odbędą się wszystkie wydarzenia w Filharmonii Kaszubskiej - zarówno koncerty, spektakle jak i seanse kinowe. O możliwej zmianie terminów spektakli i koncertów poinformujemy w najbliższym czasie. Po zwrot pieniędzy za bilety kinowe - zapraszamy w ciągu siedmiu dni do kasy Filharmonii.

czytaj więcej

ULTRAKREW

Inne ,

Akcja „Każdy ma swój krwiobieg” to charytatywne pokonanie całego polskiego wybrzeża, biegnąc lub idąc. Jej celem jest promocja honorowego oddawania krwi połączona z zbiórka funduszy na cele charytatywne.

czytaj więcej

Lodowisko w Wejherowie

Sport Szkoła Podstawowa nr 8, Wejherowo Bilety: 3 zł ulgowy, 7 zł normalny

Mieszkańcy Wejherowa i okolicznych miejscowości mogą korzystać z zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 8.

czytaj więcej

Sztuczki i rzezie

Kultura Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot

Więcej ich dzieli niż łączy: inne szkoły, tradycje, odniesienia, techniki, tematy. Łączy skłonność do zniekształcania obrazów rzeczywistości, zawieszania porządku symbolicznego i ładu społecznego, wciągania widzów do świata, w którym nie obowiązują żadne normy i zasady.

czytaj więcej

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA

Sport MOSiR, Reda Bilety: Wstęp wolny

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA Harmonogram na 2019r.

czytaj więcej