15 Styczeń 2019

THE CUBAN LATIN JAZZ

Koncerty Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo

THE CUBAN LATIN JAZZ – MUSIC OF BUENA VISTA

czytaj więcej

Styczniowe spotkanie z cyklu "W kręgu zdrowia i urody" poprowadzi stylistka Aleksandra Werenczuk - Hinc. Tematem będą: Kolorowe zasady i typy urody. Zapraszamy.

czytaj więcej

Porozmawiajmy o zdrowiu ze "Szpitalami Pomorskimi"

Inne Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Szpitale Pomorskie Szpital Specjalistyczny im F. Ceynowy w Wejherowie i Fundacja "Pokonaj raka" zapraszają na rozmowy o Zdrowiu. Gośćmi będą wybitni specjaliści onkolodzy oraz chirurdzy onkologiczni z jedynego na Pomorzu akredytowanego Breast Unit - Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni kierowanym przez prof. dr. hab. n. med. Wiesława J. Kruszewskiego.

czytaj więcej

Spotkanie benefisowe. Wydawnictwo BiT z Gdańska

Kultura Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszusko-Pomorskiej , Wejherowo Bilety: Wstęp wolny

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie oraz Wydawnictwo BiT z Gdańska serdecznie zapraszają Państwa na spotkanie benefisowe.

czytaj więcej

Wejherowo w żałobie

Inne Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Wejherowo włącza się w trzydniową żałobę. Potrwa ona do czwartku. W związku z powyższym nie odbędą się wszystkie wydarzenia w Filharmonii Kaszubskiej - zarówno koncerty, spektakle jak i seanse kinowe. O możliwej zmianie terminów spektakli i koncertów poinformujemy w najbliższym czasie. Po zwrot pieniędzy za bilety kinowe - zapraszamy w ciągu siedmiu dni do kasy Filharmonii.

czytaj więcej

ULTRAKREW

Inne ,

Akcja „Każdy ma swój krwiobieg” to charytatywne pokonanie całego polskiego wybrzeża, biegnąc lub idąc. Jej celem jest promocja honorowego oddawania krwi połączona z zbiórka funduszy na cele charytatywne.

czytaj więcej

Lodowisko w Wejherowie

Sport Szkoła Podstawowa nr 8, Wejherowo Bilety: 3 zł ulgowy, 7 zł normalny

Mieszkańcy Wejherowa i okolicznych miejscowości mogą korzystać z zadaszonego lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 8.

czytaj więcej

Sztuczki i rzezie

Kultura Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot

Więcej ich dzieli niż łączy: inne szkoły, tradycje, odniesienia, techniki, tematy. Łączy skłonność do zniekształcania obrazów rzeczywistości, zawieszania porządku symbolicznego i ładu społecznego, wciągania widzów do świata, w którym nie obowiązują żadne normy i zasady.

czytaj więcej

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA

Sport MOSiR, Reda Bilety: Wstęp wolny

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW – MOSIR REDA Harmonogram na 2019r.

czytaj więcej